MEB Bakanı Ziya Selçuk Açıkladı. Okullar açılıyor!

Bu konuyu okuyanlar

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
31 Ağustosta okullar uzaktan eğitim ile açılacak 21 Eylül de ise kademeli olarak yüzyüze eğitime geçilecek.

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Üniversiteler ne olacak ki?

qqqqqqqqqqq

Doçent
Reaksiyon puanı
876
21 Eylül'e kadar ne olacağını kimse bilemez. Her şey olabilir.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Üniversiteler ne olacak ki?
Onu YÖK açıklayacak bazı üniversiteler uzaktan eğitim yapacakmış önemli dersleri yüzyüze yapacaklarmış.
Mesaj otomatik birleştirildi:

21 Eylül'e kadar ne olacağını kimse bilemez.
Ya zaten salladılar o tarihe o tarihe kadar düşerse iyice açarlar düşmezse açılmaz. Zaten açılsa bile bütün sınıflar gitmeyecekmiş önemli olanlar gideceklermiş 1-8-12ler gider büyük ihtimal.

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Onu YÖK açıklayacak bazı üniversiteler uzaktan eğitim yapacakmış önemli dersleri yüzyüze yapacaklarmış.
Boğaziçi online kararı almış. İnşallah İstanbul'daki diğer üniversiteler öyle bir şey yapmaz.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Boğaziçi online kararı almış. İnşallah İstanbul'daki diğer üniversiteler öyle bir şey yapmaz.
Ünililer bir nebze kendini biliyor ne yapıp yapmayacağını liseliler ortaokullar daha çocuk pek takmıyorlar virüsü, ünileri açabilirler bence.

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Ünililer bir nebze kendini biliyor ne yapıp yapmayacağını liseliler ortaokullar daha çocuk pek takmıyorlar virüsü, ünileri açabilirler bence.
Kesinlikle açılmalı, evden eğitim olmaz, olmamalı.

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Uzaktan eğitimi doğru düzgün kimse yapmıyor, umrunda olmuyor öğrencilerin uzaktan eğitim konusu. Virüs en düşük seviyede olsa, önlemler çok fazla alınsa açılsın ama 1-2 gün önlemler alınır ertesi güne düğünler, asker uğurlamaları, toplu taşıma kullanan kişiler, sıra bekleyenler, eğlence merkezlerine gidenler gibi olur. Yeni normal süreci dediler, yanı başımda düğün salonları var, ne maske takanlar, nede sosyal mesafe kurallarına uyanlar oluyor

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Uzaktan eğitimi doğru düzgün kimse yapmıyor, umrunda olmuyor öğrencilerin uzaktan eğitim konusu. Virüs en düşük seviyede olsa, önlemler çok fazla alınsa açılsın ama 1-2 gün önlemler alınır ertesi güne düğünler, asker uğurlamaları, toplu taşıma kullanan kişiler, sıra bekleyenler, eğlence merkezlerine gidenler gibi olur. Yeni normal süreci dediler, yanı başımda düğün salonları var, ne maske takanlar, nede sosyal mesafe kurallarına uyanlar oluyor
Uzaktan eğitime öğrencilerin %95i girmiyor bence.

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Uzaktan eğitime öğrencilerin %95i girmiyor bence.
%99 bence hatta %100, kimsenin umrunda olmuyor uzaktan eğitim, aileleri uzaktan eğitimi tatil sanıyor. Koronanın başında uzaktan eğitim başladığında, herkes tatil yerlerine koşarak gitmişti haberlerde konuşanlar ise “çocuğun okulu tatil oldu bizde fırsatı değerlendirip tatile geldik bodruma” diye kameraya konuşuyorlardı

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
%99 bence hatta %100, kimsenin umrunda olmuyor uzaktan eğitim, aileleri uzaktan eğitimi tatil sanıyor. Koronanın başında uzaktan eğitim başladığında, herkes tatil yerlerine koşarak gitmişti haberlerde konuşanlar ise “çocuğun okulu tatil oldu bizde fırsatı değerlendirip tatile geldik bodruma” diye kameraya konuşuyorlardı
Aynen, çok haklısın uzaktan eğitimi herkes tatil zannediyor, zaten anlatılandanda kimse birşey anlamıyor ya.