Maxthon kullananlar?

Bu konuyu okuyanlar

N4O1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Maxthon indirdimde sizce nasıl bir tarayıcı artı ve eksi yönleri neler?

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
alternatif tarayıcı olarak yıllardır kullanıyorum. artısı eklentiye gerek kalmadan reklam engellemesi,video indirmesi, stabilliği vs diğerlerine eklentiyle gelen özellikleri.. eksisi pek yok aslında, arayüzü biraz daha özelleşebilirdi ama ben çok arayüzle oynamayı sevmediğimden no problem, zaten herşey olması gereken yerde. matxthonun en güzel yanı her yeni sürümde gerçekten gözle görülür gelişmesi. chrome ve firefox'ta hesapta güncelleniyor ama...

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Aykut a katılıyorum ayrıcada opera dan daha iyi diyebilirim...

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
bence firefoxtan bile daha iyi ama eklenti desteği kıyaslanamayacağı için demiyorum. Operayı zaten tarayıcıdan saymıyorum kişisel fikrim olduğu içinde üstüne yorum kabul etmiyorum:)

TEGİN

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Popüler tarayıcılardaki pek çok kullanışlı özelliği ve arada özgün özellikleri her yeni sürümde/derlemede bünyesine ekleyerek ilerliyor.Her güncellemede mutlaka güncellerim acaba yeni ne getirmişler diye.Görünüş,hız ve kulanışlılık açısından epey iyi.Uzun süredir kullanıyorum memnunum.Popüler tarayıcların dışında alternatif olarak ilk düşünülecek tarayıcı bence.

Bandoper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Savunmasız Chrome Ram'i yiyen Firefox külüstür Explorer sorunlu Opera varken en iyisi Maxton bence.

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
zaman zaman benimde kullandığım bir tarayıcı, gayet başarılı

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Bende arada bir Chromedan başka Maxthon kullanıyorum.
Gayet güzel.

FeeLiT

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bende Maxthon kullanıyordum uzun zamandır. Maxthon 3.3.3.1000 şuan kullandığım sürüm. Güncellemeleri kontrol ettiğimde son sürümün kullanıldığını belirtiyor, fakat web sayfası 3.3.4 sürümünün indirilebileceğini gösteriyor. Dolayısı ile bu aralar bir sıkıntı var. Gezinme de yavaşlıklar seziyorum, ayrıca web sayfalarında bazı resimler, flashlar görüntülenemiyor. Son sürümü deneyeceğim birazdan.

Problemler devam ediyor!

RunoadeS

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Çin yapımı tarayıcı ama diğer tarayıcılara kafa tutmayı başarıyor. Firefox motorunu kullanıyor. Hatta android için bile sürümü mevcut.

CMYK

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Özllikleri yönünden çok beğeniyorum sadece explorer tabanlı olduğu için sekme sayısı arttıkça yavaşlıyor Chrome'den sonra kullandığım tarayıcı.

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
görev yöneticisinde 6 tane maxthon.exe var analamadım bu işi

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
evet daha az ram yiyo bi kere hatta hiç yemiyo benim kafamı karıştıran görev yöneticisinde 6 sekme açıo

uNerreicht

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Chrome'ye alışanlar Maxthon indirip Eklentilerden Chrome Skins kurabilir :) Çok güzel bir tarayıcı , hep kullanıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2 Yıldır Kullanıyorum Diğer Tarayıcıları toptan kaldırdım Bence Süper Hızlı ve istediğin Hemen her şeyi yapabiliyorsun..

HACIMURAT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum fare hareketlerine o kadar alıştımki başka tarayıcı kullanamaz oldum :) Bence şuan piyasadaki bir numaralı tarayıcı.. şuana kadar hiç bir eksik tarafını görmedim.

teokan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
reklam ve baslangic sayfasi virüsleri maxthon a islemiyor

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
güzel bir tarayıcı.Comodo Dragon a 2.ci alternatifimdir :)

HACIMURAT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ne anlarsan anla be abisi... sonuçta seni hangi motor tatmin ediyorsa o tarayıcı kullanırsın... :)

seydia

Asistan
Reaksiyon puanı
0
güzel tarayıcı. diğerlerindeki en iyi özellikler birleşmiş sanki.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yalnız sunu somak isterim indir dediğimde filmin part 1 ini mi yoksa full mu indiriyor yani part2 icinde indirmem gerekir mi yardımcı olursanız sevinirim