Maximum 3200 Tl Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

HelpMeGuys

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben genellikle telefonlarda performans ve pil gücüne önem veririm. Gerek oyun olsun, gerek sosyal medyada olsun yavaşlamayacak ve çabuk ısınmayacak bir telefon... Poco X3 NFC modelinden daha iyisi var mı yoksa Poco modelini mi tercih etmeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
250-300 daha çıkabilirseniz Poco X3 Pro almanız çok daha iyi olur çıkamazsanız o fiyat bandında Poco X3 bence de alınabilecek en iyi cihaz.

Son düzenleme:
S

SDN Anonim 320986

SDN Okuru
Ürünün özellikleri oldukça iyi. önemli olan verilen değerlerin gerçek değerlerde olup olmadığı piyasaya yeni giren modellerin bir süre zaman geçmesi gerekliki iyi olup olmadığı anlaşılsın.
Xiaomi yan ürünü olarak üretilen cihaz diye hatırlıyorum şu aralar adı duyulur oldu ne kadar iyidir tartışılır iyice araştırmak lazım az para değil.
Biraz karıştırdım sayfaları Oppo reno 4 lite hoşuma gitti yakın özellikleri var ancak , daha estetik görünüyor cihaz olarak Oppo'larda uzun zamandır yaygın olarak sahada kullanılıyor.
Telefon alırken artık markadan çok galiba özelliklerine odaklanmak gerekli olduğu anlaşılıyor. Kendim günlük işler için uzun süredir huawei p20 lite cihazını kullanıyorum bana yetiyor game'le işim pek olmuyor zaten. Oyuncu ve render işlemleri için güçlü telefon şart tabiki.
Poco ve Oppo markaları iyi cihazlara benziyor sanıyorum fiyat marjlarına göre değerlendirip almak gerekli önemli olan doğru olan cihazı almak tabiki. Şimdiden hayırlı olsun. :)

HelpMeGuys

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu an aşırı kararsızım. ?

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Bunu x3 öneren biri mi söylüyor ?
Ne varmış Poco X3'de? Bir daha diyorum bildiğin bir şey varsa söyle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Poco X3 ile Realme 7 varken M31S'in ne önerilecek ne savunulacak bir tarafı var.

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Oppo reno 5 lite, al için rahat eder, 8 çekirdekli 2.2 GHz lik işlemci ve 8gb ram olan bir telefonda şahane bir performansla birlikte 128 GB hafıza ile bütün oyunları oynayabilir ve güzel fotoğraflarda çekebilirsiniz,
Benim önerim al bunu rahat et

Renginide mor veya siyah olarak seçebilirsiniz
İyi günler.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942

Ekli dosyalar

• IMG_20210517_034834.png
    IMG_20210517_034834.png
    116 KB · Görüntüleme: 91

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Konu sahibi için performans önemliymiş ya yapmayın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neresi iyi?
Bunu neye göre karşılaştırmis merak ettim gerçektende, oppo reno 5 lite neden sevmediniz çok merak ettim ?