Max bütçe 1200 tl kriterlerime göre önerir misiniz

Bu konuyu okuyanlar

velizrsln

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kriterlerim;

1. sıfır olması 0
  2. büyük ekran 5,5.2,5,5 6 falan
  3. samsung markası haric (s2 den başka modelini sevemedim o markanın)
  4. mümkünse deklanşör tuşu ve home tuşunun sanal olmaması
  5. kamerası foto için güzel olması
  6. uzak masaüstü ve internette gezmek için çok kullanıcam

dudeperfeck94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sana sony Xperia serisini önere bilirim aradığın özellikler bu telefonlarda var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kriterlerim;

1. sıfır olması 0
  2. büyük ekran 5,5.2,5,5 6 falan
  3. samsung markası haric (s2 den başka modelini sevemedim o markanın)
  4. mümkünse deklanşör tuşu ve home tuşunun sanal olmaması
  5. kamerası foto için güzel olması
  6. uzak masaüstü ve internette gezmek için çok kullanıcam

xperia t3 veya xperia t2 ultra

famas154

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Elite almayın android l gelmiyor g2 alabilirsiniz.

bgra92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle g2 yada nexus 5. Ama g2 her kinuda ustun. Ancak sizin icin sorun olurmu bilmem menu tusu sanal. Ama kamerasi pil omru harika. Nexus 5 e gelecek olursak . Google in telefonu oldugu icin gelen her guncellemeyi alacak ama pil omru acusindan g2 den kotu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kesinlikle g2 yada nexus 5. Ama g2 her kinuda ustun. Ancak sizin icin sorun olurmu bilmem menu tusu sanal. Ama kamerasi pil omru harika. Nexus 5 e gelecek olursak . Google in telefonu oldugu icin gelen her guncellemeyi alacak ama pil omru acusindan g2 den kotu
peki g2 arka tuşları var onlardan biri home tuşu değilmi? ve o tuşlarla kullanım kolaylığı nasıl

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaki tuşlardan biri home değilmiydi? birde arkadaki tuşların kullanım kolaylığı nasıl

S

SDN Okuru

SDN Okuru

peki g2 arkadaki tuşlarından biri home değilmiydi? ve o arkadaki tuşlar fazla kullanılmıyormu? kullanım kolaylığını nasıl etkiliyor, o tuşlardan birini denklanşör tuşu olarak kullanabiliyruz sanırım onu sevdim

velizrsln

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki g2 arkadaki tuşlarından biri home değilmiydi? ve o arkadaki tuşlar fazla kullanılmıyormu? kullanım kolaylığını nasıl etkiliyor, o tuşlardan birini denklanşör tuşu olarak kullanabiliyruz sanırım onu sevdim

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Aynen dostum o fiyatlara arkadaşlarında söyledikleri gibi g2 yi alman daha mantıklı elite falan bulaşma derim gmd markası şahsen biraz şımardı ilk satışlardan sonra haziran ayında verdikleri kitkat güncellemesi hala beta aşamasında şaka gibi ...

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Lg G2 bulabilirsin zamaninda paralel ithalat g2 32 gb i 1200 e almıştım

famas154

Asistan
Reaksiyon puanı
0
şahsi görüşüm nexus 5 alman yönünde android ekosisteminin iphoneudur çok hızlı stabil ve senelerce güncelleme 1200 tl . böylesini 2000+ tl'lik flagshiplerde bulamazsın