Max 9000 Tl Sağlam Telefon Önerisi

egle

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
917
merhaba babama telefon almaya karar verdik babam telefonun çok düşüren birisi sırf bu yüzden 4 telefon telef oldu ondan bizde telefon arıyoruz ve babam şuan cat s60 kullanıyor gayet memmun bu yüzden bizde cat s62pro almaya karar verdik sizin başka öneribileceğiniz telefon varmı babam telefonda genelde focebook youtube banka uygulamaları vb. şeylere bakıyor

Reaksiyon puanı
1,768
merhaba babama telefon almaya karar verdik babam telefonun çok düşüren birisi sırf bu yüzden 4 telefon telef oldu ondan bizde telefon arıyoruz ve babam şuan cat s60 kullanıyor gayet memmun bu yüzden bizde cat s62pro almaya karar verdik sizin başka öneribileceğiniz telefon varmı babam telefonda genelde focebook youtube banka uygulamaları vb. şeylere bakıyor
Daha iyisi zor bulunur bence alın da fiyatı ne bu telefonların ve nereden sipariş ediyorsunuz

egle

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
917
Daha iyisi zor bulunur bence alın da fiyatı ne bu telefonların ve nereden sipariş ediyorsunuz
sahibinden 8.400 tl zaten sahibindene yazın 1 tane ilan var
Mesaj otomatik birleştirildi:

DOOGEE s80 nasıl

bu orijinalmi

Reaksiyon puanı
1,768
sahibinden 8.400 tl zaten sahibindene yazın 1 tane ilan var

DOOGEE s80 nasıl
baktım ona çok iyiymiş ama 4G var sorun olur mu
Eğer sorun olmazsa alın bence
Bataryası da ömrümde görmediğim kadar fazla :D 10000mAh dan fazla
İşlemci frekansı güzel kamera anladığım kadarıyla iphone kamerası gibi düşük mp olduğuna bakmayalım

CAT ne ya?
Bunu öneririm:
Reis bunu alacaksa poco X3 pro alsın daha sağlam telefon ama baktım bahsettiği telefona baya iyiymiş ekranı fln sağlam birşeye benziyor

Reaksiyon puanı
685
Katlanabilen telefon sever belki
Alternatif

egle

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
917
CAT ne ya?
Bunu öneririm:
sen bu telefonu inşattan 5 kat aşşağıya düşür çalışıyormu cat çalıştı bide cat ne diyorsun yaw

Katlanabilen telefon sever belki
Alternatif
termal kameralı olursa daha iyi olur

Reaksiyon puanı
685
sen bu telefonu inşattan 5 kat aşşağıya düşür çalışıyormu cat çalıştı bide cat ne diyorsun yaw

termal kameralı olursa daha iyi olur
Zaten 3 tane var termal kameralı. s62pro alın o zaman.

Güzel bir kılıf ve ekran koruyucu takarsan çalışır.
sen bu telefonu inşattan 5 kat aşşağıya düşür çalışıyormu

egle

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
917
Zaten 3 tane var termal kameralı. s62pro alın o zaman.

Güzel bir kılıf ve ekran koruyucu takarsan çalışır.
ozaman çalıkıl dolu taşların arasına at yada toplam 2000 tane ceviz kır illaki telefon peert olacaktır ama babam telefonu kulak hizasında çakıllı yola düşürdü ama telefona hiçbirşey olmadı ve youtube de bir tane video gördüm adam cat s60 la 2000 tane ceviz kırıyor birşey olmadı yani her türlü cat sağlamlıkta en iyi telefondur webtekno nın videosu da var

Reaksiyon puanı
685
ozaman çalıkıl dolu taşların arasına at yada toplam 2000 tane ceviz kır illaki telefon peert olacaktır ama babam telefonu kulak hizasında çakıllı yola düşürdü ama telefona hiçbirşey olmadı ve youtube de bir tane video gördüm adam cat s60 la 2000 tane ceviz kırıyor birşey olmadı yani her türlü cat sağlamlıkta en iyi telefondur webtekno nın videosu da var
Sanırsın CAT Babanın fabrikası.
Gelip öneri istiyorsun, önerilerin telefonlara kusur bulup yine CAT'ı övüyorsun. CAT markasını övmek için mi açtın konuyu?

baktım ona çok iyiymiş ama 4G var sorun olur mu
Eğer sorun olmazsa alın bence
Bataryası da ömrümde görmediğim kadar fazla :D 10000mAh dan fazla
İşlemci frekansı güzel kamera anladığım kadarıyla iphone kamerası gibi düşük mp olduğuna bakmayalım

Reis bunu alacaksa poco X3 pro alsın daha sağlam telefon ama baktım bahsettiği telefona baya iyiymiş ekranı fln sağlam birşeye benziyor
Oneplus 8 varken x3 pro asla alınmaz.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
1,768
Sanırsın CAT Babanın fabrikası.
Gelip öneri istiyorsun, önerilerin telefonlara kusur bulup yine CAT'ı övüyorsun. CAT markasını övmek için mi açtın konuyu?

Oneplus 8 varken x3 pro asla alınmaz.
Reis sağlamlık açısından poco x3 pro daha iyi diye biliyorum videoları fln izledim ondan dedim de oneplus ne kadar sağlam çok bilmiyorum