MAX. 650 TL'ye Telefon Tavsiyeleri

+bahadir

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar max. 650 TL'ye telefon alıcam ama kararsızım yardımcı olursanız sevinirim

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
General Mobile Discovery. Bu biraz aşıyor gerçi. Aşmayan ise Şu.

hilter

Asistan
Reaksiyon puanı
3
02.044.5311.001501t3.jpg

300 tlye bunu pişman olmazsın..Ben iki tane aldım.....300 lira da cebine kalsın.....;)

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Doğru ya la :) Lumia 625 ve 520'de gayet güzel telefonlar :)

gizemliarmut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Avea'lıysanız Avea inTouch 2'yi önerebilirim. 449 TL de fiyatı.
u1hq2.jpg

+bahadir

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Marka ve Model belirtirsek :)

Huawei Ascend G301 imiş :)

çevremde Huawei marka bir cihaz kullanan görmedim isminden biraz korktum açıkcası sıkıntı verir gibi :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Doğru ya la :) Lumia 625 ve 520'de gayet güzel telefonlar :)

Araştırdığım cihazlar içinde L520 vardı ama ram yetersiz gibi be arkadaşım hem gece çekimleri için flaş da yok

Avea'lıysanız Avea inTouch 2'yi önerebilirim. 449 TL de fiyatı.
u1hq2.jpg
arkadaşım cihaza güncelleme gelirmi garanti hizmeti nasıl kamera çekimleri nasıl biraz başınızı ağrıtacağım gibi :D

LG'nin ikinci jenerasyon Optimus L ailesinin üst seviye modeli Optimus L7 II düşünüyorum ücret biraz üst seviyede ama ne dersiniz alınabilirmi

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Samsung S2 ve Huawei Ascend P1 öneririm. Operatör cihazlarından uzak durun.

Kaldıki kamera ve sistem olarak o fiyata sıfır iyi telefonlar bulmak çok zor. Biraz daha yukarı olursa LG L9 da olabilir.

+bahadir

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Samsung S2 ve Huawei Ascend P1 öneririm. Operatör cihazlarından uzak durun.

Kaldıki kamera ve sistem olarak o fiyata sıfır iyi telefonlar bulmak çok zor. Biraz daha yukarı olursa LG L9 da olabilir.

hocam sınırları zorlarsam LG L7 II alabilirm Samsung S2 olabilir ama Huawei yeni duyuyorum siz LG L7 II ye ne diyorsunuz S2 ile karşılaştırdığımız zaman hangisini tercih edersiniz neden ?

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
hocam sınırları zorlarsam LG L7 II alabilirm Samsung S2 olabilir ama Huawei yeni duyuyorum siz LG L7 II ye ne diyorsunuz S2 ile karşılaştırdığımız zaman hangisini tercih edersiniz neden ?

LG L serisinin en iyisi bence L9 diğerleri pek iyi değil. S2 içinse ben 600-700 aralığında sanıyordum ama 900 TL gibi çok abartı bir fiyatı var ama iyi bir araştırma ile 500-600 lira arası bulabilirsin bence.

Huawei P1 şu sıralar baya düştü fiyatı 1 GB RAM, 1 GHZ İşlemci orta sınıf güçlü bir cihaz.

LG L9 bence ciddi olarak düşün derim

[video=youtube;8]http://www.youtube.com/watch?list=SRLG%20Optimus%20L9%20P760%20review&v=8 UFqqx193Kc#t=85[/video]

Bu siteden de istediğin, kararsız kaldığın cihazlar arasında aklına gelen telefonları karşılaştırabilirsin, kullanmanı öneririm...

FraKaj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Selamlar. Bende belirttiğiniz fiyatlarda telefon arıyorum.
GM Discovery, s3 mini, lg l7 vs telefonlara baktım.
Kararımı galaxy s2 den yana kullanmak üzereyim.

Aslında bende foruma konu açmak için girecektim ama bu konuyu görünce kalabalık olmasın diye buraya yazıyorum.
Özellik olarak bakıldığında s2 gerçekten hala iyi bir telefon.
http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/kar...alaxy-S-II-vs-Samsung-I8190-Galaxy-S-III-mini
yukarıda s3 mini ile karşılaştırması var.
Özelliklerine bakınca hala iş yapar diye düşünüyorum fakat bu işi iyi bilen arkadaşlar telefon hakkında yardımcı olurlarsa sevinirim.
Sormak istediğim sıfır s2 hala alınır mı? Aynı fiyata aynı özelliklerde daha yeni telefon bulunabilir mi?

Şöyle bir sıkıntı var S2 bulmak biraz zor. Ben internetten 599 tl'ye buldum. Satan arkadaşa birkaç soru sordum. Vereceği cevaplara göre almayı düşünüyorum.

Eşimde LG L9 P760 var. S2 ile kıyaslayınca kamera ve işlemci s2'de daha iyi. İkiside aynı sürüm yazılım kullanıyor. L9 ekran 4.7" aldıktan 1 ay sonra ısınmaya başladı ve birgün hiç açılmadı. Servise gitti 1 ay içinde kapalı kutu yenisi ile değiştirdiler. Neyse az çok L9 kullanan biri olarak L7 tavsiye etmem.

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
İyide Lumia 625 650TL değil ki :p

+bahadir

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar fikirleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum aklımdaki telefon http://www.lg.com/tr/smart-phones/lg-P710-LG-Optimus-L7-II bu bütçemin üstünde bir cihaz ama babam yardım edeceğini söyleyince bu cihaz üzerine yoğunlaştım hem bu markayı annem 5-6 yıl kullanmıştı ilk dokunmatik telefonların çıktığı zamanlarda inceleyip yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.

qRunt.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
General Mobile Discovery almalısın şahsen. Telefonu baya araştırdım sana anlatayım
Garantisinde sıkıntı var gibi ilgilenmiyorlar gibi şikayet ediyorlar. Ölü pixel sorunuda var mahallemde yakın bir arkadasımda var bu tel ondada var ölü pixel. Telefonu kullandım kasma vs. bişi görmedim pek oyunlarda gayet başarılı 650 tl ye alınabilecek en iyi telefon diyebilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Stabilite ve dayanıklılık için nokia Lumia 520
Oyun ve daha fazla uygulama için General Mobile Discovery, bütçen yeterse Xperia M

LG Optimus L7 II 'nin oyun performansı pek iyi değil. Fiyatı da senin aralığın üstünde. Onun yerine Xperia M alsan daha iyi olur. Oyun benchmark testlerinde çok üstün.

Samsung Galaxy S2'nin performansı Discovery ile aynı. Bence Xperia M çok daha mantıklı bir tercih olacaktır.

danger_raso

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bahadır kardeşim bence telefon alıcaksan biraz bekle discovery 2 çıkıcak. Nisan ayında bunun sayesinde 1. telefonun fiyatı biraz daha düşebilir. discovery ninde alıcağın adama sor 2. partını versin 1. partında soket sorunu oluyo şarj soketi kırılıyor.2. partında bu durumu kurtardılar. Teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonda sorun yok, şanslıysan hiçbir şey olmaz. Direk discovery al en iyisi o.