Bu konuyu okuyanlar

forkun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yeni bir telefona ihtiyacım var. Telefonun kamerası benim için çok önemli. Ön ve arka kamerasının kaliteli çekim yapması gerekiyor. Kamera konusunda 8k video kayıt yapmasa da olur. 5g telefon olmasa da olur çünkü Türkiye ye kısa süre içinde 5g geleceğini sanmıyorum. Telefonda çok fazla oyunda oynamıyorum. Ama kesinlikle hem ön hem arka kamerası iyi olmalı. Fiyatı yüksek olmasa iphone 11 almayı düşünürdüm ama bütçem dahilinde kaliteli kameralı ve f/p olarak samsung galaxy s10+ ve xiaomi mi 10t pro telefonlarını bulabildim. Sizin önerileriniz nedir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni bir telefona ihtiyacım var. Telefonun kamerası benim için çok önemli. Ön ve arka kamerasının kaliteli çekim yapması gerekiyor. Kamera konusunda 8k video kayıt yapmasa da olur. 5g telefon olmasa da olur çünkü Türkiye ye kısa süre içinde 5g geleceğini sanmıyorum. Telefonda çok fazla oyunda oynamıyorum. Ama kesinlikle hem ön hem arka kamerası iyi olmalı. Fiyatı yüksek olmasa iphone 11 almayı düşünürdüm ama bütçem dahilinde kaliteli kameralı ve f/p olarak samsung galaxy s10+ ve xiaomi mi 10t pro telefonlarını bulabildim. Sizin önerileriniz nedir?
Bütçem başlıkta belirttiğim gibi 5500 TL

Son düzenleme:

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Se 2020,P30,Oppo Reno 3 pro,Oneplus 8t,Oneplus 8 pro.

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
se 2020 de iyi. ana kamerayı kullananlar için birebir. yakınmış uzakmış işim olmaz sadece kaliteli çeksin derseniz iyi bir model

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Mi 10T serisi güzeldir oradan bir cihaz düşünebilirsiniz. Ama sanırım şu an stoklarda yok. O yüzden Poco F2 Pro'ya da bakılabilir.

Bu fiyatlarda Oppo Reno 3 Pro öneririm. Kamera konusunda müthiş bir telefon.
6 küsur olmuş o.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Kamera önceliğinse Poco F2 Pro önermem. Oppo Reno3 Pro öneririm beklersen Mi 10T Pro da olabilir.

MrLiver2021

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Son düzenleme:

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
samsung galaxy s10 lite yada iphone se (2. nesil) s10 lite ismine aldınma işlemcisi amiral gemilerinde kullanılan snapdragon 855 kullanıyor. şuan samsung türkiye garantili olarak bizzat satıcı amazon.com.tr seçerek güvenle 5.415 liraya alabilirsin. yada iphone se 2020 128 gb modeli hepsiburada'yı satıcı olarak seçip 5.100 liraya alabilirsin

mjkspol

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
13
XIAOMI Mi 10T kesinlikle kendim kullanıyorum çok memnunum.

Özellik olarak Apple'ın son çıkardığı telefonlarla yarışıyor hız ve kamera olarak daha iyi sonuçlar veriyor. Tabiki android kullanmak kolay değildir. Dikkat etmezsen virüs bulaştırıp 1-2 yılda çöp edebilirsin ama sıvı temas etmezse, virüs koruması sağlar ve düşürmeden kullanırsan 6-8 yıl arası problem yaratmayacaktır.