Öneri Max. 5000 Tl Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

heroespro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Merhaba, önceliğim kamera performansıdır. Oyun pek oynamam ama oyunlarda üzmeyecek bir işlemci olması da önceliğimdir.
Türkiye ya da global(Yurt dışı) fark etmeksizin telefon önerisi yaparmısınız.

Bütçe: Max. 5000TL
Beklenti: Kamera + Oyun
Türkiye ya da Global fark etmez.
Apple hariç. Apple tercih etmiyorum.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Merhaba, önceliğim kamera performansıdır. Oyun pek oynamam ama oyunlarda üzmeyecek bir işlemci olması da önceliğimdir.

iPhone SE bu fiyattaki en iyi işlemciye sahip ve en iyi video kalitesine sahip cihaz. iPhone SE öneririm.

heroespro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Sırf senin sürekli mi 10t pro önerin için hedefim hep mi 10t pro oldu. Tam kalkıp gidip alıcam diyorum hop olumsuz yorumlar olumsuz videolar görüyorum geriye adım atmak zorunda bırakıyor. Nihayetinde az bi para değil, o yüzden pişman olmak istemiyorum. Ama
sanırım artık ne olacaksa olsun deyip alıcam

Möhlettin

Asistan
Reaksiyon puanı
99

Apple hariç. Apple tercih etmiyorum.
İkinci el Xr almanı tavsiye ederim.

Möhlettin

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Mi 10T Pro da ben de kararlıyım. Sanırım bu fiyatlara alınabilecek en iyi Android. Peki Mi Note 10 nasıl hocam daha mı iyi daha mı kötü bi fikriniz var mı
Mi Note 10 orta seviye bir işlemci kullanıyor.Snapdragon 730g ye o parayı ben vermem.Xiaomi alacaksan Mi 10t Pro daha mantıklı.Exynos sorun olmazsa S10 plus ta alabilirsin.S10 plus ın Kamera performansı bu segmentte Se 2020 den sonra en iyisi.

heroespro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Mi Note 10 orta seviye bir işlemci kullanıyor.Snapdragon 730g ye o parayı ben vermem.Xiaomi alacaksan Mi 10t Pro daha mantıklı.Exynos sorun olmazsa S10 plus ta alabilirsin.S10 plus ın Kamera performansı bu segmentte Se 2020 den sonra en iyisi.
Hocam bazı kullanıcılar mi 10t pro için dokunmatikte gecikme oluyor vs gibi şikayetleri var bunlar doğru mu ekran beni korkutuyor açıkcası

Ek olarak global alacağım. Yani yurtdışı

Möhlettin

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Hocam bazı kullanıcılar mi 10t pro için dokunmatikte gecikme oluyor vs gibi şikayetleri var bunlar doğru mu ekran beni korkutuyor açıkcası

Ek olarak global alacağım. Yani yurtdışı
Mi 10t Pro performans konusunda üzmez ama akıcılık konusunda çok nadirde olsa takılma oluyor.Bu takılma kimisi için önemsiz,kimi için keyif kaçırıcı.Sen nasıl bakarsın? onu bilemem.Sana Xr al dememin en önemli sebebi akıcılık.Bir android cihaz ne kadar güçlü olursa olsun bir iPhone akıcılığı sunmuyor.Yurtdışı cihaz almak Rus ruleti oynamak gibi bir şey.İmei olayına dikkat et derim.Bütceyi arttırıp S10 lite da alabilirsin.Samsungun arayüz olayı Android'de Oneplus la beraber en iyisi.S10 lite daki Snapdragon işlemcide uzun vadede güven veriyor.

heroespro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Mi 10t Pro performans konusunda üzmez ama akıcılık konusunda çok nadirde olsa takılma oluyor.Bu takılma kimisi için önemsiz,kimi için keyif kaçırıcı.Sen nasıl bakarsın? onu bilemem.Sana Xr al dememin en önemli sebebi akıcılık.Bir android cihaz ne kadar güçlü olursa olsun bir iPhone akıcılığı sunmuyor.Bütceyi arttırıp S10 lite da alabilirsin.Samsungun arayüz olayı Android'de Oneplus la beraber en iyisi.S10 lite daki Snapdragon işlemcide uzun vadede güven veriyor.
Anladım hocam detaylı açıklamanız için teşekkür ederim. Mi 10T Pro da karar verdim