Öneri Max 5000 tl Tel Önerisi

S10 Plus(Bütçeyi çok az aşıyor fakat amiral gemisi ve iyi bir cihaz) ve İphone SE 2020'ye bakmanızı öneririm.

Daha uygun fiyatlı bir seçenek isterseniz Mi 10 Lite 5G'yi tavsiye ederim.

çok kararsız kaldım s10 mu yoksa se mi:/
Se 2020 almanı tavsiye ederim.S10 1,5 yaşında ve içindeki işlemciden dolayı 2 yıl sonra çöpe atacağın bir cihaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran- batarya vb birkaç unsurda S10 Plus belirgin şekilde önde, İphone SE'nin en büyük artısı ise uzun yıllar güncel kalacak olması.

Eğer güncellemeleri kafasına takan biri değilseniz S10 Plus daha iyi bir deneyim sunacaktır.
S10 plus bataryada avantajlı falan değil.Kağıt üzerindeki değerlere takılmamanızı tavsiye ederim.

D41SUK3

Üyecik
Samsung Galaxy M31 öneririm tam bir fiyat performans canavarı.
Kalemli isterseniz de note 10 lite işinizi fazlasıyla görecektir
Se 2020 almanı tavsiye ederim.S10 1,5 yaşında ve içindeki işlemciden dolayı 2 yıl sonra çöpe atacağın bir cihaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

S10 plus bataryada avantajlı falan değil.Kağıt üzerindeki değerlere takılmamanızı tavsiye ederim.
se Biraz sanki küçük gibi problem olmaz dimi boyut açısından

se Biraz sanki küçük gibi problem olmaz dimi boyut açısından
Hocam Annemin İphone 8 ini arada kullanıyorum.İlk başta garip gelsede sonra alışıyorsun ve sevmeye başlıyorsun.S10 plus taki ekran büyüklüğü sadece oyunlarda avantaj.S10 plus ile bir film izlemek istediğinde ekran formatı 18:9 olduğu için film esnasında yanlardan kırpıyor.S10 plusta 6,4 inç ekrana rağmen 18:9 saçmalığı yüzünden filmi 4,7 inç yada 5 inç izlemek zorunda kalıyorsun.S10 plus ı 2 bilemedin 2,5 yıl sonra çöpe atarsın.Se 2020 A13 bionic işlemcisi ile ömürlük bir cihaz.Birde İphoneların sosyal medya avantajıda var.S10 plusla en kral videoyu çek Instagram storiese attığında kalite leş.Se 2020 ile çektiğin videoyu Instagram storiese attığında kalite düşmüyor.Senin yerinde olsam kesinlikle Se 2020 alırdım.Tabiki tercih senin.İyi forumlar.