Max 5-7 Bin Arası Sistem Tavsiye

Bu konuyu okuyanlar

HiimOki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İyi Forumlar Herkese ,

Rica üzerine başlıkta'da belirttiğim gibi düşünülen miktar arasında bir sistem önerisi almak istiyorum..
Bir konu hakkında fikrinizi de almak isterim hazır sistem (vatan vs.) almam daha mantıklı olduğu söyleniyor sizlerin düşüncesi nedir?
Bende hazır sisteme sıcak bakıyorum birazda toplamada sıkıntı ve destek dönüşü alması etmesi zor bir süreç gibi geliyor.

+ 240 Hz. Monitor tavsiyesi sistem harici önerilerinizi alabilirim.
CS GO'da 400 FPS değerleri görmem ve akıcı olması ve yenilikçi gündemi yakalaması acısından sizden destek isteyeceğim.
AMD'den ziyade NVİDİA olsun diyorum siz ne diyorsunuz ?
teşekkürler simdiden emeği geçenlere.

umit4421

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,110
Hazır sistem alman daha mantıklı şuanda. Amd nvidia diye marka ayırt etmenin bir anlamı yok hangisi en uygun fiyata en iyi performansı veriyorsa o markayı al.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
İyi Forumlar Herkese ,

Rica üzerine başlıkta'da belirttiğim gibi düşünülen miktar arasında bir sistem önerisi almak istiyorum..
Bir konu hakkında fikrinizi de almak isterim hazır sistem (vatan vs.) almam daha mantıklı olduğu söyleniyor sizlerin düşüncesi nedir?
Bende hazır sisteme sıcak bakıyorum birazda toplamada sıkıntı ve destek dönüşü alması etmesi zor bir süreç gibi geliyor.

+ 240 Hz. Monitor tavsiyesi sistem harici önerilerinizi alabilirim.
CS GO'da 400 FPS değerleri görmem ve akıcı olması ve yenilikçi gündemi yakalaması acısından sizden destek isteyeceğim.
AMD'den ziyade NVİDİA olsun diyorum siz ne diyorsunuz ?
teşekkürler simdiden emeği geçenlere.
Şu anda malesef almanızı önermem. Stoklar yenilendikten sonra 2060 sistem toplayabilirsiniz.

HiimOki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hazır sistem alman daha mantıklı şuanda. Amd nvidia diye marka ayırt etmenin bir anlamı yok hangisi en uygun fiyata en iyi performansı veriyorsa o markayı al.
Ayırt etmek değil , öngörü sadece. Teşekkür ederim yine de tavsiyeniz için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu anda malesef almanızı önermem. Stoklar yenilendikten sonra 2060 sistem toplayabilirsiniz.
Ne kadar bir süre aralığı var peki yenilenmesi adına?
Beklerim ama fazla bir zaman geçmesin diyorum birnevi.

Son düzenleme:

HiimOki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
@Rizelimapper53,
Ne kadar bir süre aralığı var peki yenilenmesi adına?
Beklerim ama fazla bir zaman geçmesin diyorum birnevi. '' demiştim ama sizden ricam.