Max 4500 tl performans canavarı telefon öneri

hangisi

• Kullanılan toplam oy
    8

20567053

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
sizce mate 10 pro 128 gb mi yoksa iphone 8 plus 64 gb mi?

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
illa ikisinden biri seçilecekse mate 10 pro tercihlere ek OnePlus 5T 8/128

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,439
İphone 8 Plus'u tercih edebilirsin.

20567053

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
aslında karar veremiyorum güçlü işlemcisi olan ve parasının hakkını vren telefon lazım ayrıca kasmaması lazım

Reaksiyon puanı
258
Hiç kullanmadım zaten önce iphone düşünüodum sonra SDN'nin videosunu izledim birde mate 10 pro düşünmeye başladım işte olay kısaca bu
Kamera bakımından Mate 10 Pro iyi videoda 8 Plus iyi bataryada 2 telefonda iyi tasarım konusunda ise bence Mate 10 Pro iyi performansta ise 8 Plus bir tık önde

ekapiyoldas

Asistan
Reaksiyon puanı
5
ya bende ikisi arasında kaldım.. :(

---- Mesajlar birleştirildi ----

hangısı alsam diye bende karar veremedım yaaa ios hiç kullanmadım ama merak ediyorum...cok önemli olan şey bende şarj ve büyük ekran ve herşeyi indirirken telefona sorun yaşamak istemyrm.. tarayıcadan bişey indirme sıkıntı oluyormu iphone de

Son düzenleme:

20567053

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
ya bende ikisi arasında kaldım.. :(

hangısı alsam diye bende karar veremedım yaaa ios hiç kullanmadım ama merak ediyorum...cok önemli olan şey bende şarj ve büyük ekran ve herşeyi indirirken telefona sorun yaşamak istemyrm.. tarayıcadan bişey indirme sıkıntı oluyormu iphone de
Al benden de o kadar ios merak ediom ama karar veremiom ya beğenmezsem nolcak 4500TL boşa gidicek

ekapiyoldas

Asistan
Reaksiyon puanı
5
hangısı alsam diye bende karar veremedım yaaa ios hiç kullanmadım ama merak ediyorum...cok önemli olan şey bende şarj ve büyük ekran ve herşeyi indirirken telefona sorun yaşamak istemyrm.. tara

aynen ya iphone kullannalar var analtıyorlar cezbediyor..kafam karıştı....

Son düzenleme:

20567053

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
hangısı alsam diye bende karar veremedım yaaa ios hiç kullanmadım ama merak ediyorum...cok önemli olan şey bende şarj ve büyük ekran ve herşeyi indirirken telefona sorun yaşamak istemyrm.. tara

aynen ya iphone kullannalar var analtıyorlar cezbediyor..kafam karıştı....
videolarda gördüm iphone 8 plus 9 saatte %19 şarj kalıo mate 10 pro 10 saatte %40-30 arası şarjı kalıo batarya konusunda mate 10 pro daha iyi(Aynı işler yapılmış aynı oyunlar oynanmıştı)

ezel56

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Iki cihazda güzel ama bence bi ios deneyimi yasamalisin iphone 8 plus al kullanamazsan biraz bekleyip mate 10 pro ya da ikinci el s9+ bile alabilirsin bende s9+ ile ip8+ arasinda kaldim s9+ plus hicbi eksigi olmayan bi telefon tek eksigi kutu icerisinde cikan kulaklik ama bi ios deneyimi yasamak istiyorum kullanamazsam nasil olsa androidli cihazlarin fiyati dusecegi icin istedigim telefonu alirim

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
iPhone 8 Plus var bende de, tavsiyem ondan yanadır.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492

BlackTSix

Asistan
Reaksiyon puanı
122
Merhaba,

Bende IPhone 8 kullanıyorum ancak belirtmek isterim ki ne IPhone eski IPhone ne de IOS eski IOS. İşletim sistemi olarak son zamanlarda uygulama hataları ve yanıt vermeme problemleri IOS'da artmaya başladı. Bununla birlikte IPhone'un bazı konularda yetersiz ve geç kaldığını düşünüyorum. Ayrıca bütün uygulamaları kullanıcıyı kısıtlayıp daha fazla satış yapmaya (kendi ürünlerinde) indexli. Aynı zamanda IPhone kim ne derse desin sarj konusuna hala bir çözüm bulamadı. Bence tercihini Huawei ve yeni nesil Android' den yana yapabilirsin. En azından ben öyle yapardım.

Son düzenleyen moderatör:

ekapiyoldas

Asistan
Reaksiyon puanı
5
aynen ya iphone kullannalar var an
videolarda gördüm iphone 8 plus 9 saatte %19 şarj kalıo mate 10 pro 10 saatte %40-30 arası şarjı kalıo batarya konusunda mate 10 pro daha iyi(Aynı işler yapılmış aynı oyunlar oynanmıştı)
aynen öle mate 10 iyi o onlamda şarj konusunda..ama iphone da aldıknta sonra satması güzel zarar etme konusunda daha az ne yapcaz bilmyorm

Merhaba,

Bende IPhone 8 kullanıyorum ancak belirtmek isterim ki ne IPhone eski IPhone ne de IOS eski IOS. İşletim sistemi olarak son zamanlarda uygulama hataları ve yanıt vermeme problemleri IOS'da artmaya başladı. Bununla birlikte IPhone'un bazı konularda yetersiz ve geç kaldığını düşünüyorum. Ayrıca bütün uygulamaları kullanıcıyı kısıtlayıp daha fazla satış yapmaya (kendi ürünlerinde) indexli. Aynı zamanda IPhone kim ne derse desin sarj konusuna hala bir çözüm bulamadı. Bence tercihini Huawei ve yeni nesil Android' den yana yapabilirsin. En azından ben öyle yapardım.

BlackTSix
Yazılım Mühendisi
29B-1User-128.png

Spotify-20.png
associationofideas
twitter-20.png
gcsatan_

hımm düşüncelerin için tşskler

Son düzenleme: