Max 400 tl müzik kulaklığı

Bu konuyu okuyanlar

MustotheThird

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ne kadar dolar yüzünden kulaklık fiyatları uçsada bir kulaklık almak istiyorum.Rock tarzı şarkılar dinliyorum ve Aktif olarak Xiaomi hybrid pro
kulaklığını kullanıyorum ve yeni bi kulaklığa ihtiyacım var. Benim için önemli olan konular

1- Ses kalitesi en az mevcut kulaklığım gibi olmalı

2- Kulak kaplayan tarzı olabilir ama memnun kaldığınız bi kulaklık var ise kulak içi de olabilir

3- Dayanıklı olması ve uzun süre kullanmam önemli

Dediğim gibi ses berraklığı ses kalitesi en önemli konular önerileriniz varsa yazabilirsiniz

MustotheThird

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Realme Buds Q kullanıyorum ve memnunum, önerebilirim.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Anker soundcore q10

MustotheThird

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ses konusunda beni tatmin eder mi bilemiyorum ama bakıcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anker soundcore q10
O kulaklığı araştırdım ama daha çok bass üzerine bi kulaklık diğer sesleri kaliteli verebileceğini düşünmüyoeum

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115

MustotheThird

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Eder bence özellikle bass performansı iyi
Evet biliyorum ama benin aradığım bass değil rock dinliyorum yani bass benim için pek önemli değil

evet bunu da araştırdım güzel bi kulaklık herhangi bir şikayetiniz var mı acaba kulaklık hakkında ve bir şeyi merak ettim aux kablosu altından mı

Reaksiyon puanı
892
Evet biliyorum ama benin aradığım bass değil rock dinliyorum yani bass benim için pek önemli değil

evet bunu da araştırdım güzel bi kulaklık herhangi bir şikayetiniz var mı acaba kulaklık hakkında ve bir şeyi merak ettim aux kablosu altından mı
rock için mükemmel bir kulaklık,zaten basslar da tatmin ediyor.ses kalitesi mükemmel.
kablosu altından evet.

sercaanoncu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
Kendim philips taph805bk kullanıyorum. Çok fazla oyuncu kulaklığı önerisi gelmiş, ben arkadaşlara katılmıyorum. 1500tl'lik bir oyuncu kulaklığı alsanız bile müzik kalitesi 500 liralık bir müzik kulaklığına yetişemez. Oyuncu kulaklıkları daha tiz sesleri daha temiz verirler ancak bass konusunda sıfırlar. Müzik kulaklıkları ise temiz bass verip tiz değerini bozmamak için uğraşırlar. Ses yalıtımı konusunda aynı fiyat bazında iki tip kulaklığı karşılaştırırsak, içeriye alınan ve dışarıya verilen seste müzik kulaklıklarının daha başarılı olduğunu görürsünüz. Bunun en büyük sebebi oyun kulaklıklarında yalıtımın çokta önemli olmadığı, mesela uçakta yolculuk yaparken, kalabalık bir caddede yürürken veya çok sesli başka bir ortamda oyun oynamıyorsunuz ama müzik dinleyebilirsiniz. Marka olarak JBL, SONY ve ANKER öneririm, ANKER alacaksanız eğer aliexpress fiyatlarına bir göz atın derim pişman olmazsınız.

MustotheThird

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kendim philips taph805bk kullanıyorum. Çok fazla oyuncu kulaklığı önerisi gelmiş, ben arkadaşlara katılmıyorum. 1500tl'lik bir oyuncu kulaklığı alsanız bile müzik kalitesi 500 liralık bir müzik kulaklığına yetişemez. Oyuncu kulaklıkları daha tiz sesleri daha temiz verirler ancak bass konusunda sıfırlar. Müzik kulaklıkları ise temiz bass verip tiz değerini bozmamak için uğraşırlar. Ses yalıtımı konusunda aynı fiyat bazında iki tip kulaklığı karşılaştırırsak, içeriye alınan ve dışarıya verilen seste müzik kulaklıklarının daha başarılı olduğunu görürsünüz. Bunun en büyük sebebi oyun kulaklıklarında yalıtımın çokta önemli olmadığı, mesela uçakta yolculuk yaparken, kalabalık bir caddede yürürken veya çok sesli başka bir ortamda oyun oynamıyorsunuz ama müzik dinleyebilirsiniz. Marka olarak JBL, SONY ve ANKER öneririm, ANKER alacaksanız eğer aliexpress fiyatlarına bir göz atın derim pişman olmazsınız.
Peki göz atacağım çok teşekkürler tavsiyeniz için