Max. 1600 TL Telefon Önerileri ?

Bu konuyu okuyanlar

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
merhabalar. ben yeni bir telefon almayı düşünüyorum. yaklaşşık 1 aydır bütün telefonları internette alt üst ettim. fakat kararsız kaldım. benim max alacağım telefon 1600 TL olucak. ben şu 1 ayda sony xperia s e baktım. fakat pili çıkmaması ekran diğer telefonlara göre çiziliyo olması telefondan soğuttu beni. birde galaxy s2 ye baktım. oda fazla kaliteli gelmedi. sizce hangi marka ve model telefon almalıyım? birde alacağım telefonda vakit geçirebilmeilim. çünkü ben telefon alıp 2. gün sıkılanlardanım.

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
iPhone 4S kampanyalarla 1700-1750TL'lere indiği oluyor denk gelirsen düşün derim.

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
peki ben i phone 4s ile sıkılırmıyım? birde sony xperia s ve galaxy s2 için ne diyiceksiniz?

RapLex

Asistan
Reaksiyon puanı
0
şuan önerebileceğim 1 numaralı telefon 4.7 ekranlı galaxy s3. ama daha ucuz olsun dersen büyüklüğüne göre s2 (4.2) nexus(4.7) note(5.3) önerebilirim.

ve tabi mutlaka akakce.com ucuzu.com akillifiyat.com teknofiyat.com sitelerine bak en ucuzunu al :)

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
peki ben i phone 4s ile sıkılırmıyım? birde sony xperia s ve galaxy s2 için ne diyiceksiniz?

valla zevkler ve renkler tartışılmaz derler ya sıkılıp sıkılmıyacağın senin beklentilerine bide zevkine kalmış ...

Ama ben alacak olsam S2 alırım gözü kapalı yada biraz daha üstüne koyabiliyosam S3 alırdım yine gözü kapalı ...

saygılar...

BLacK+

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
galaxy s2 nasıl kaliteli gelmediki? iphone 4s den daha iyi telefon bence.. almadan önce arkadaşlardan ödnç alıp20 gün kullandım ikisinide. galaxys2 yi tek geçtim.. ben almadan epey sonra çıksaydı keşke s3.. şimdi ona özeniorum

uA_Erencan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer Avrupa'da yaşayan tanıdığın felan varsa,1 ay daha bekle ve Huawei Ascend D Quad ve Quad XL al.(Bu İkisine dünyanın en hızlı telefonları olarak bakılıyor.Tek Farkları:Quad da 1.2 GHZ işlemci,XL'da ise 1.5 GHZ işlemci bulunuyor.Her İkiside 4 Çekirdekli.)

Oseyto

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Eğer Avrupa'da yaşayan tanıdığın felan varsa,1 ay daha bekle ve Huawei Ascend D Quad ve Quad XL al.(Bu İkisine dünyanın en hızlı telefonları olarak bakılıyor.Tek Farkları:Quad da 1.2 GHZ işlemci,XL'da ise 1.5 GHZ işlemci bulunuyor.Her İkiside 4 Çekirdekli.)

Ben ascend d quad ile xl arasında sadece bataryaları farklı diye biliyorum ama işlemcileride mi farklıki

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
İsvecte hem
iphone 4s hem htc one x , hem galaxy s3 1500un altinda, ne pahali ya orasi

İphone 4s in modasi coktan bitti

Htc one x elde iyi dirmuyor,

Galaxy s3 en populer cihaz su anda burada , piyasada asla bilamiyorsum , gelen cihaz on siparis verenlerin yolunu tutuyor

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
salında bende galaxy s3 almak istiyorum.. fakat bu galaxy lerin fiyatı hem pahalı , hemde ben bu galaxy de eğlenip zaman geçirebilimiyim? birde akakçe.com gibi siteler vermişsiniz. bu siteler türkiyedenmi satıyor telefonları , yoksa yurtdışındanmı getiriyor. ben bu sitelere fazla güvenmiyorum açıkçası. bizim burda bimeks var. telefon 1999 TL olarak satışa sunulmuş.. sizce galaxy s3 ' e 1999 TL verilirmi? bu telefonla zaman geçirebilirmiyim? birde ben şu sony xperia s 'ede çok baktım. kafama yatan bir telefon oldu. sizce sony xperia s nasıldır? kullananlar varsa söyleyebilirlermi saolun.

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
salında bende galaxy s3 almak istiyorum.. fakat bu galaxy lerin fiyatı hem pahalı , hemde ben bu galaxy de eğlenip zaman geçirebilimiyim? birde akakçe.com gibi siteler vermişsiniz. bu siteler türkiyedenmi satıyor telefonları , yoksa yurtdışındanmı getiriyor. ben bu sitelere fazla güvenmiyorum açıkçası. bizim burda bimeks var. telefon 1999 TL olarak satışa sunulmuş.. sizce galaxy s3 ' e 1999 TL verilirmi? bu telefonla zaman geçirebilirmiyim? birde ben şu sony xperia s 'ede çok baktım. kafama yatan bir telefon oldu. sizce sony xperia s nasıldır? kullananlar varsa söyleyebilirlermi saolun.

S3 ile zaman geçirilirmi derken ne tür bir zman geçirmeyi planlıyorsun :)
+2000 TL telefona vermek bek akıllıca gelmiyor.
S2 şuan f/p olarak iyi bir ürün , ama biraz beklersen s3 te düşecektir.

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya ben oyun oynayıp , film izleyip vede uygulamalarıyla zaman geçirmek istediğim bir telefon arıyorum.

erhandenizz

Doçent
Reaksiyon puanı
2
HTC One S o fiyata çok çok iyi tercih. Çok performanslı çok güzel. Henüz çıkmadı ama kısa sürede çıkacak diye biliyorum. İncelemesi vardı forumda. Bir göz at.
Galaxy S2 de çok güzel bir telefon. Tercih edilir.
Fiyata katlanırım dersen Galaxy S3. Mükemmel bir telefon. Sıkılmak mı!!! Telefonu elinden bırakamayabilirsin...

Ben sana Xperia S önermiyorum. Bazı dezavantajları mevcut.

fuzuli24

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bu sitede indirimli bir çok ürün oluyor daha fazla fiyatı olan telefonları istediğin fiyata bulabilirsin bi incelemeni tavsiye ederimm :)

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tamam o zaman.. ben ya galaxy s2 yada s3 alacağım. s3 almak istiyorum fakat maddi durumdan dolayı alamayabilirim. bakalım hangiis kısmet ise on alacağım. herkeze yorumlarından dolayı teşekkür ederim....

BeyaZayeB

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
ya ben oyun oynayıp , film izleyip vede uygulamalarıyla zaman geçirmek istediğim bir telefon arıyorum.

O zaman en iyi tercih galaxy s3 olacaktır..
Büyük ve çözünürlüğü yüksek ekran. İyi bir işlemci ve iyi bir kamera. Kullanıcı dostu kullanışlı eğlenceli yazılım.

Ve eğer oyun ve interneti yoğun olarak kullanacaksan htc one x ve galaxy s2 nin bataryasında sıkıntı yaşayabilirsin..
S3 ün batarya konusunda daha başarılı olduğu söyleniyor

cipro06

Doçent
Reaksiyon puanı
4
bence 1600 tl telefona vermek mantıklı değil...arama yapacak ucuz bir cep alıp 1 netbook olur yada tablet olur iyi olur yani :)fikrim bu ama illa alacam sanane param senimi gerdi dersen htc al :)

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
iPhone 4S kampanyalarla 1700-1750TL'lere indiği oluyor denk gelirsen düşün derim.

Düşer dedim dedim inanmadınız, bak ne oldu şimdi :)

Urcti.jpg

McCOY35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o fiyat aralığında xperia arc s de düşünebilirsin bence.

feafert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Motorola RAZR da fena telefon değil. Gözardı etmemekte fayda var.

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
peki ben 2 telefon arasında karar kıldım ve kaldım. sizce i phone 4smi yoksa samsung galaxy s3 mü?

Son mesajlar