Max. 1460 bütçe ile telefon önerir misiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
G pro al pişman olmazsın.İncelemesi var bu sitede tolga abi incelemiş bir izle.Tasarım desen tasarım harika donanım desen donanım akıcılık desen akıcılık ekran desen ekran arayüz kullanışlı kamerası güzel 3000 mah üstü batarya çıkarılabilir pil daha ne olsun ?Bu devirde g pro varken note ll alınmaz fiyat farkına rağmen.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Gm Discovery al . 800 liran cepte kalır. Ha ben bilindik marka alacağım diyorsan o zaman Note 2 Optimus G ,Nexus 4, Xperia Z .

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Şunu gördün mü bilmiyorum ama bence bu seviyedeki bir telefona şıklık katmış.Mutlaka izlemeni tavsiye ederim.
[video=youtube;tcY5qa1h9yQ]http://www.youtube.com/watch?v=tcY5qa1h9yQ[/video]

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
G pro al pişman olmazsın.İncelemesi var bu sitede tolga abi incelemiş bir izle.Tasarım desen tasarım harika donanım desen donanım akıcılık desen akıcılık ekran desen ekran arayüz kullanışlı kamerası güzel 3000 mah üstü batarya çıkarılabilir pil daha ne olsun ?Bu devirde g pro varken note ll alınmaz fiyat farkına rağmen.

Fiyat farkı da bi zahmet olsun S600 işlemci var içinde, one ile eşit donanıma sahip. Şu benchmark'lar bile her şeyi açıklıyor http://www.gsmarena.com/lg_optimus_g_pro_vs_samsung_galaxy_note_ii-review-911p5.php ufak fark olsa önemli değil de tamamen yeni bir işlemci varken gidip de eski tip işlemcili telefon alınmaz.

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Lumia alma ne alırsan al. Pişman olursun. Kamera için o hantal telefon alınmaz.

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Lg nexus arastir iyice.Ben kullaniyorum cok memnunum hizli stabil donma kasma vs yok kamerasi da iyi.