max 130tl bluetooth kulaklık

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
140
Arkadaşlar mi6 kullandığım için bi bluetooth kulaklık almaya karar verdim. Bütçem çok yüksek değil pubg mobil felan çok oynuyorum ses kalitesi iyi olan bir kulaklık önerebilirmisiniz? Müzikleride güzel açarsa iyi olur

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Bu fiyattaki bt den fazla bişey bekleme

Linktech var mıknatıslı hb de

Reaksiyon puanı
892
Bluetoothlu kulaklıklar ses kalitesini düşürür.Kablolu ürünlerde ise herhangi bir sorun olmaz.Bence siz xiaomi hybrid proya bakın.144 tl gibi bir fiyatı var çok iyi kulaklık olduğunu söylüyor kullananlar.Zaten 130₺ ye iyi bir şey bulmak mümkün değil bluetooth için en aşağı 200₺ bütçe gerekir.

Reaksiyon puanı
140
Bluetoothlu kulaklıklar ses kalitesini düşürür.Kablolu ürünlerde ise herhangi bir sorun olmaz.Bence siz xiaomi hybrid proya bakın.144 tl gibi bir fiyatı var çok iyi kulaklık olduğunu söylüyor kullananlar.Zaten 130₺ ye iyi bir şey bulmak mümkün değil bluetooth için en aşağı 200₺ bütçe gerekir.
Bluetooth isteme amacım mi6 da kulaklık girişi bulunmaması şarjdayken film oyun felan oyanayamıyorum. Ama pişman olursun diyorsanız kablolu alim

Reaksiyon puanı
140
peki hybrid pro f/p ürünümü onu almaya karar verdim gibi

---- Mesajlar birleştirildi ----

bu fiyata daha iyisi varsa söyleyebilirmisiiniz

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
892
30 tl lik xiaomi kulaklığını beğenen ya halk bank gibi kuru 3.6 dan hesaplamıştır. Yada kulağına su kaçmıştır:D ama pro hd parasını genel anlamda hakkediyor...
Ben earpods dan geçtim basları iyi tizleri earpodsdan kötü ama 30 tl ye göre iyi bir deneyim sunduğu gerçek ben tizlerde patlama yapar mı acaba endişesi yaşadım ama beklediğim gibi olmadı.Yedek olarak almıştım zaten.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
5,172
Ben earpods dan geçtim basları iyi tizleri earpodsdan kötü ama 30 tl ye göre iyi bir deneyim sunduğu gerçek ben tizlerde patlama yapar mı acaba endişesi yaşadım ama beklediğim gibi olmadı.Yedek olarak almıştım zaten.
Bu durum birazda daha önce dinlediğiniz kulaklık ilede alakalı. Mesela Sennheiser IE 80 S ile dinleyen biriyle en azla earpodsdan dinleyen birinin kulağı bir olamaz...

Reaksiyon puanı
5,172
Şuan biraz zor çok harcama yaptım belki daha sonra.Daha yeni jbl clip 2 hoperlör aldım 200 tl ye.
Naptın sen ya. O bütçeye hoparlör mü alınır. Günümüzde hoparlör alacaksan minimum 700+700+400tl de amfi olsa minimum 1800 tl ayırmak gerek. Belkide bu kulaklıklar günümüzde f/p sesleri ile insanları etkiliyor:)

Reaksiyon puanı
892
Naptın sen ya. O bütçeye hoparlör mü alınır. Günümüzde hoparlör alacaksan minimum 700+700+400tl de amfi olsa minimum 1800 tl ayırmak gerek. Belkide bu kulaklıklar günümüzde f/p sesleri ile insanları etkiliyor:)
Evde kullanacağım ufak bir şey olsun kablosuz olsun dedim.Ama sesleri çok temiz veriyor ve basları çok iyi diğer uygun fiyatlılara göre.Zaten ürünün fiyatı 60 dolar.Yenisi çıktı yenisi de 60 dolar yine ama o dolar kuru yüzünden 400 tl.Ve eskisi ile fark yok nerdeyse ses olarak.Herhalde satabilmek için ellerindekileri bu kadar uygun fiyatı.

Reaksiyon puanı
5,172
Evde kullanacağım ufak bir şey olsun kablosuz olsun dedim.Ama sesleri çok temiz veriyor ve basları çok iyi diğer uygun fiyatlılara göre.Zaten ürünün fiyatı 60 dolar.Yenisi çıktı yenisi de 60 dolar yine ama o dolar kuru yüzünden 400 tl.Ve eskisi ile fark yok nerdeyse ses olarak.Herhalde satabilmek için ellerindekileri bu kadar uygun fiyatı.
O malesef kulak içi kulaklık kullananların genel sorunu. Üstad kulaklık bası vermiyor ya. Verse bile o titreşimi veremiyor. Gerçi nohut tanesinin yarısı kadar sürücülerden bass konusunda çokta bir şey bekleyemeyiz ama...

Eğer bass seviyorsan şöyle karpuz gibi bir sürücüye ihtiyaç var ki vurdumu bulunduğun yeri titretsin:) Eğer karpuz gibi bir sürücüye sahip bir şeyler alamıyorsan senin o ufaklıkta yine bizim kulaklıklardan iyi iş çıkarır:)

Reaksiyon puanı
892
O malesef kulak içi kulaklık kullananların genel sorunu. Üstad kulaklık bası vermiyor ya. Verse bile o titreşimi veremiyor. Gerçi nohut tanesinin yarısı kadar sürücülerden bass konusunda çokta bir şey bekleyemeyiz ama...

Eğer bass seviyorsan şöyle karpuz gibi bir sürücüye ihtiyaç var ki vurdumu bulunduğun yeri titretsin:) Eğer karpuz gibi bir sürücüye sahip bir şeyler alamıyorsan senin o ufaklıkta yine bizim kulaklıklardan iyi iş çıkarır:)
Titretiyor konulduğu yeri,ses aşırı temiz geliyor.Ses yüksekliği de baya iyi.

Reaksiyon puanı
892
Earpods xiaominin kulaklığından baya iyiymiş.Kulaklığımın değerini anladım sağol xiaomi:D:D

Reaksiyon puanı
140
Xiaomi nin hybrid pro hd modelini sipariş verdim bugün. İlk defa bi kulaklığa bukadar para veriyorum umarım hayal kırıklıpına uratmaz