Max 1200 TL Laptop Onerileriniz

Bu konuyu okuyanlar

asdasdas111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar en son 1200 tl verebilecegim bir laptop ariyorum. Birazdan yazacaklarimi okuyunca kardesim anlattigin laptoplar 2000 tlden basliyor diyeceginizi biliyorum.
Ben internette cok gezerim boyle sekmeler acinca kasmayacak , rahatlikla film indirip izleyecegim , leauge of legends oyununu kaldirabilecek , surekli uzun kullanimdan sorun cikarmayacak pili ekran goruntu kalitesi vb ortalama olan bir laptop ariyorum.
Arkadasimda fijutsi var 1000 tlye almis dayanikli oldugunu soyluyor ama performansi pek iyi degilmis hani onun gibi kamerasi ekrsn vs ortalama ama performansi 1 tik daha ust olan laptop varmi bildiginiz freedos olabilir ucuz olmasi icin onerilerinizi bekliyorum cok tesekkurler.

asdasdas111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hp nin isinma sorununun oldugunu duydum. Dogrumudur

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Birazdan yazacaklarimi okuyunca kardesim anlattigin laptoplar 2000 tlden basliyor diyeceginizi biliyorum.
Ben internette cok gezerim boyle sekmeler acinca kasmayacak , rahatlikla film indirip izleyecegim , leauge of legends oyununu kaldirabilecek , surekli uzun kullanimdan sorun cikarmayacak pili ekran goruntu kalitesi vb ortalama olan bir laptop ariyorum.
Ekran görüntü kalitesi dışında yazıklarının hepsi dediğin fiyata rahatlıkla bulunabilir.

http://urun.n11.com/dizustu-bilgisa...-5005u4gb500gb156intel-hd-graphics-P139604018

http://urun.n11.com/dizustu-bilgisa...03-amd-a8-6410-4g-500g-2g-156-linux-P65224173

Misal bu ikisinden birini düşünebilirsin. Şahsen sana AMD tavsiye ederim, LOL için daha uygun harici ekran kartından dolayı. LOL fazla işlemci istemez ve a8 oldukça güçlü senin kullanımın için. İstersen bir de içine SSD takarsın, Windows 10'u kurarsın, mis :)

asdasdas111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese yorumlari icin cok tesekkur ederim. Eronis senin onerilerin dikkatimi cekti 2 sinden birini alacagim. Fakat hangisini alayim bu seferde ona karar veremedim :) birde ssd ne demek onu anlamadim

asdasdas111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar babamdan gelen iyi haberle bütçem 1800 tl oldu :) bu hafta içinde alıcam sizide yoruyorum ama yardım alabileceğim kimsem yok çevremde bende anlamıyorum. 1800 tlye alabileceğim en iyi fiyat performans laptop hangisidir ? tekrar çok teşekkür ederim hepinize
r

Son mesajlar