Max 1200 TL Bütçe.

Bu konuyu okuyanlar

serkanbudakli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar merhaba bundan bir kaç ay öncede sizlerin yorumlarınızı almıştım telefon almak için fakat bir türlü alamadım. Bu hafta imkanlar el verirse telefon alıyorum ve max 1200 TL bütçem var. Aklımda Lenovo Vibe P1 var. Oyun delisi bir insan değilim genelde sosyal medya ile ilgileniyorum. Selfie kamerası güzel olan ve stabil olarak çalışabilecek ( en azından beni kanser etmeden devam edebilecek ) telefon önerilerinizi bekliyorum şimdiden çok teşekkürler.

yunus789

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Gm 5 plus alabilirsin 999 liraya fiyatının çok üstünde özelliklerle geliyo.

adron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar önerilebilecek telefonları önermiş zaten geriye kalan fazla bi seçeneğin yok p1 almalısın o zaman.

serkanbudakli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
arkadaşlar önerilebilecek telefonları önermiş zaten geriye kalan fazla bi seçeneğin yok p1 almalısın o zaman.
P1 dışında alternatif gelir diye bekledim fakat yok sanırım, bataryası ve tasarımı ilgimi çekiyor

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Bende bu yakınlarda 1200 tl bütçe ile cihaz düşünüyorum. Asus Zenfone 3 ü bekleyebilirsiniz. O fiyat aralığında çıkabilir. Ayrıca şu sıralar indirime girmiş İphone 5s de benim aklımı kurcalıyor. Onuda düşünebilirsiniz. Sonuça hala stabil ve hızlı bir telefon. Ancak 1 -2 yıl sonraki durumu ne olur o konuda ki düşünceler kafamı kurcalıyor. Tüm bunların yanında bu gün migrosta lg g3 1000 lira lg g4 1300 civarı olduğunu öğrendim. Ancak Resmi LG garantisi olmaması yine düşündüren etkenler arasında. Yani sonuç olarak
Asusu Zenfone 3( çıkınca bakılabilir)
İphone 5s
LG G3-G4( İTHALATÇI FİRMA GARANTİLİ)
ASUS zenfone 2( iyi ve performanslı cihaz)

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Arkadaşlar merhaba bundan bir kaç ay öncede sizlerin yorumlarınızı almıştım telefon almak için fakat bir türlü alamadım. Bu hafta imkanlar el verirse telefon alıyorum ve max 1200 TL bütçem var. Aklımda Lenovo Vibe P1 var. Oyun delisi bir insan değilim genelde sosyal medya ile ilgileniyorum. Selfie kamerası güzel olan ve stabil olarak çalışabilecek ( en azından beni kanser etmeden devam edebilecek ) telefon önerilerinizi bekliyorum şimdiden çok teşekkürler.

en iyisi vibe p1 alının gm alırsanız bu kadar ince eleyip sık dokuyan insanı çıldırtır ufak tefek de olsa sorunlar moralinizi bozabilir

serkanbudakli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
en iyisi vibe p1 alının gm alırsanız bu kadar ince eleyip sık dokuyan insanı çıldırtır ufak tefek de olsa sorunlar moralinizi bozabilir
huawei, meizu vs tarzında markalarda dikkatimi çekti fakat sar değerleri çok yüksek belki Sony C4 bakabilirim ama bunların dışında gene en mantıklısı vibe p1 gibi gözüküyor

serkanbudakli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Bende bu yakınlarda 1200 tl bütçe ile cihaz düşünüyorum. Asus Zenfone 3 ü bekleyebilirsiniz. O fiyat aralığında çıkabilir. Ayrıca şu sıralar indirime girmiş İphone 5s de benim aklımı kurcalıyor. Onuda düşünebilirsiniz. Sonuça hala stabil ve hızlı bir telefon. Ancak 1 -2 yıl sonraki durumu ne olur o konuda ki düşünceler kafamı kurcalıyor. Tüm bunların yanında bu gün migrosta lg g3 1000 lira lg g4 1300 civarı olduğunu öğrendim. Ancak Resmi LG garantisi olmaması yine düşündüren etkenler arasında. Yani sonuç olarak
Asusu Zenfone 3( çıkınca bakılabilir)
İphone 5s
LG G3-G4( İTHALATÇI FİRMA GARANTİLİ)
ASUS zenfone 2( iyi ve performanslı cihaz)
G4'ün tasarımını beğenmiyorum maalesef , Asus geçerli bir öneri olabilir aslında fakat zenfone 2 den ziyade zenfone selfie daha tutarlı geliyor şuan için

serkanbudakli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Sonunda cesaret edip Lenovo Vibe P1 siparişi verdim arkadaşlar önerileriniz için teşekkürler :)

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
selfie'de gm5 plus daha iyi pilde ise vibe p1 iyi stabil olarak 2 side iyi ama gmg 5plus güncelleme ve safkan arayüzü ile 1 adım daha önde...