Mavi Ekran nedeni ne olabilir?

Bu konuyu okuyanlar

Lexa Silverhand

Asistan
Reaksiyon puanı
134
Ya az önce video izlerken birden mavi ekran verdi böyle mavi ekran verirken de dırrrrrrrrrrrrrrrrrrr diye yüksek sesli rahatsız edici iğrenç bir ses geliyor. Bunu daha önce 1 kere almıştım lol oynarken o da çok ısındığındandır diye de video izlerken 1 sekme açıktı sadece acaba. Win yeniden başlattım güncelleme yaptı ama ilk başta siyah ekranda dönen şey yani format atmışım gibi. Bunun nedeni nedir acaba laptopun bir parası mı bozuk ?

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Ya az önce video izlerken birden mavi ekran verdi böyle mavi ekran verirken de dırrrrrrrrrrrrrrrrrrr diye yüksek sesli rahatsız edici iğrenç bir ses geliyor.
Bana da çok nadir oluyor. Dırrr sesi aldığında hemen uyku moduna geç, biraz beklersen o ses gidecektir büyük ihtimalle. Ek olarak, sisteminiz LoL'ü kaldırmıyorsa normaldir :) Son olarak, güncellemeyi manuel yapmayınca otomatik kendisi yapar :) Şu an durum nasıl? Resim atabilir misin?

Lexa Silverhand

Asistan
Reaksiyon puanı
134
Bana da çok nadir oluyor. Dırrr sesi aldığında hemen uyku moduna geç, biraz beklersen o ses gidecektir büyük ihtimalle. Ek olarak, sisteminiz LoL'ü kaldırmıyorsa normaldir :) Son olarak, güncellemeyi manuel yapmayınca otomatik kendisi yapar :) Şu an durum nasıl? Resim atabilir misin?
Şu an normal gibi tekrar aynı hatayı almadım herşey düzeldi gibi