Mavi Ekran Hatası

Bu konuyu okuyanlar

BlodDappeR

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
34
Merhaba Arkadaşlar Yeni Bilgisiyarımı Telefon alacağım için satmıştım ve eskidende mavi ekran veriyordu Zulayı ne zaman oynasam verir o yüzden Minecraft diye bir oyun vardı eskiden oynuyordum düşük sistem gereksinimi olduğu için Hala mavi ekran veriyor mu diye bakmak istedim hatırlıyorum eskiden bir cpu hızlandırma programi kullanmıştım. Ne olduysa ondan sonra oldu zaten Bir tek oyunlarda oluyor nasıl çözebilirim Format son çare demeyin lütfen çok önemli dosyalarim var boyutlarıda büyük pc yi ilk kurdugumuzda ayar da yapmak lazım gene mavi ekran veriyor du onu çözmüştüm 3 4 gün aramıştım. Sistemim :
Amd Radeon HD5450
Intel Core Quad 6600
Asus P5VD VM SE
Ram 4 gb Pc 1.5 gb kullanıyor o yüzden 2.5 gb
Mesaj otomatik birleştirildi:

Not : Mavi Ekran Hatası link : https://i.imgyukle.com/2020/07/01/ClMhpq.jpg

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,683
Ekran kartınızın sürücüsünü kaldırıp tekrar kurmayı denediniz mi?

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,683
Hata kodunu öğrenebilirseniz buradan paylaşın, sorunun nereden kaynaklandığı hakkında bilgi sahibi olmamız gerekiyor.

BlodDappeR

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
34
galiba sorunum çözüldü 10 dk dır hatayı vermiyor ama eminimki 1 saat sonra verir

Hata kodunu öğrenebilirseniz buradan paylaşın, sorunun nereden kaynaklandığı hakkında bilgi sahibi olmamız gerekiyor.
dedigim gibi tekrar oldu ama bu sefer mavi ekran değil dondu oyun görev yönetici vs. açılmadı sonra pc kendini yeniden başlattı

ve monitör de çalışmıyor

güncel konu

Son düzenleme:

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,683
CMD'yi açıp sfc /scannow komutunu çalıştırın, bu işlem sistemdeki bozuk dosyaları onaracaktır.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,683
Kayıt defteri düzenlemelerini geri getirmenin 2 yolu var, birincisi kayıt defteri yedeğini geri yüklemek diğeri sistem geri yükleme yapmak. Bunlara sahip değilseniz "Bu Bilgisayarı Sıfırla" özelliğini kullanın.

BlodDappeR

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
34
Kayıt defteri düzenlemelerini geri getirmenin 2 yolu var, birincisi kayıt defteri yedeğini geri yüklemek diğeri sistem geri yükleme yapmak. Bunlara sahip değilseniz "Bu Bilgisayarı Sıfırla" özelliğini kullanın.
sağolun sorunun çözümünü buldum cpu hızlandırma programı güç seçeneklerinden yüksek performansı seçmiş bende dengeli aldım sorunum düzeldi eskidende böyle olmuştu gene zulada yanıt vermiyor hatası veriyor ama minecraftda vermiyor yeni pc için para toplucam galiba, ginede teşekkürler.