Soru Matebook D16

Bu konuyu okuyanlar

Feridunn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, forumda yeniyim yanlış yere konu attıysam kusura bakmayın. Sorum şöyle

Ben çok fazla bilgisayardan anlayan, oyun oynayan biri değilim. Amatör olarak photoshop, lightroom gibi Adobe'nin programlarıyla ilgileniyorum. Geri kalan ise günlük kullanım (film, dizi, youtube, internette gezinme) gibi. Şık hafif bir laptop arıyorum, d16 dikkatimi çekti fakat huawei laptop alınır mı ileride sorun yaşar mıyım gibi sorular va kafamda. Max verebileceğim 9bin tl. Eğer alınmaz derseniz bana laptop önerisi yapar mısınız. Hafiflik ve şık durması yeterli. (Macbook hariç, m1 işlemcili maclere cracklı uygulama yüklenmiyormus diye duydum. Adobe de biraz pahalı:) )

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Merhaba, forumda yeniyim yanlış yere konu attıysam kusura bakmayın. Sorum şöyle

Ben çok fazla bilgisayardan anlayan, oyun oynayan biri değilim. Amatör olarak photoshop, lightroom gibi Adobe'nin programlarıyla ilgileniyorum. Geri kalan ise günlük kullanım (film, dizi, youtube, internette gezinme) gibi. Şık hafif bir laptop arıyorum, d16 dikkatimi çekti fakat huawei laptop alınır mı ileride sorun yaşar mıyım gibi sorular va kafamda. Max verebileceğim 9bin tl. Eğer alınmaz derseniz bana laptop önerisi yapar mısınız. Hafiflik ve şık durması yeterli. (Macbook hariç, m1 işlemcili maclere cracklı uygulama yüklenmiyormus diye duydum. Adobe de biraz pahalı:) )
Güzel bir cihaz, işinizi göreceğini düşünüyorum.

Feridunn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Peki bilgisayar piyasasında stok tükenmeleri sık sık yaşanıyor mu? 2.5 aydır stok yok Türkiyede. Bu tarz durumlarda ne kadar zamanda stok yenileniyor bilginiz var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Diğerler seçeneklere göre biraz eski kalacak fakat Macbook tarafında Macbook Pro 13 Inç Touch Bar 1.4ghz Qc I5 8gb Ram 128gb Ssd - 7,202.54 TL + KDV bunu önerebilirim. Öbür tarafta ise D16 gayet iyi.
Macbook genel olarak düşünmüyorum. Pek beceremedim kullanmayı :)

Son mesajlar