Mate 20 pro vs P30 pro

hangisi

• Mate 20 pro

• P30 pro

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Yusuf Kilic49

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mate 20 pro ve P30 pro arasinda kaldim.
mate in en cok ekrani hosuma gidiyor ancak kamera nin da guzel olmasini istiyorum. İkisini de 2. el alicam ara fiyat farkı yokmuş gibi kiyaslarsaniz daha iyi olur. Sizce hangisini tercih etmeliyim ?

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Mate 20 pro ve P30 pro arasinda kaldim.
mate in en cok ekrani hosuma gidiyor ancak kamera nin da guzel olmasini istiyorum. İkisini de 2. el alicam ara fiyat farkı yokmuş gibi kiyaslarsaniz daha iyi olur. Sizce hangisini tercih etmeliyim ?
P30 pronun ön kamera,arka kamerada zoom ve düşük ışık ile bataryada 30 dk lık fazla kullanım avantajı dışında Mate 20 Pro ya göre bir artısı yok.Kamera konusunda ikiside doğal fotoğraf çekmiyor.Hangisi daha gerçekçi dersen Mate 20 Pro P30 Pro ya göre renkleri daha gerçekçi sunuyor.Mate 20 Pro tasarım,ekran, hoparlör,yüz tanıma,arka kamerada hdr,renk doğruluğu,ultra geniş açı,porte gibi noktalarda P30 Pro dan daha iyi.İkisi arasında bir tercih yapacaksan Mate 20 Pro almanı tavsiye ederim.

Yusuf Kilic49

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
P30 pronun ön kamera,arka kamerada zoom ve düşük ışık ile bataryada 30 dk lık fazla kullanım avantajı dışında Mate 20 Pro ya göre bir artısı yok.Kamera konusunda ikiside doğal fotoğraf çekmiyor.Hangisi daha gerçekçi dersen Mate 20 Pro P30 Pro ya göre renkleri daha gerçekçi sunuyor.Mate 20 Pro tasarım,ekran, hoparlör,yüz tanıma,arka kamerada hdr,renk doğruluğu,ultra geniş açı,porte gibi noktalarda P30 Pro dan daha iyi.İkisi arasında bir tercih yapacaksan Mate 20 Pro almanı tavsiye ederim.
Peki ikisinin dışina cikarsak ne onerirsin

Yusuf Kilic49

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bütçeyi 5000 TL yaparsan S10 lite öneririm.4000 TL nin üzerine çıkamam dersen Mi Note 10 lite, Realme 6 Pro, Nova5t bu üç cihazdan kafana yatanı almanı tavsiye ederim.
s10 lite 6.7 inch cok buyuk bana islemci olarak mate den dhaa iyi belki ama diger ozellikleri geride

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
s10 lite 6.7 inch cok buyuk bana islemci olarak mate den dhaa iyi belki ama diger ozellikleri geride
S10 lite video performansında Mate 20 Pro dan daha iyi.Fotoğraf konusunda S10 lite üst düzey bir kalite sunmasada günlük kullanımda fazlası ile yeterli.Batarya performansında Mate 20 Pro yu kesinlikle aratmaz.855 in verimlilik olayı çok iyi.Ekran konusunda Mate 20 Pro daha iyi olsada bununda ekran kalitesi gayet iyi.S10 lite içine sinmiyorsa önerdiğim 3 cihazdan birini alabilirsin onlarda içine sinmiyorsa Mate 20 Pro al geç.