Bu konuyu okuyanlar

[BARIŞ]

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Arkadailar mate10 pro alıcam sorunları nelerdir nasıldır

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Onu alana kadar zenfone5z alırdım. Mate 10 pro işlemcisi pek iyi değil özellikle oyunlarda ve 1 senesi geçti 1 ana güncelleme ancak alır. Yani o paraya alınacak cihaz değil mate10 pro

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Bu saatten sonra Mate 10 Pro alınmaz bana kalırsa. Fiyatına göre daha iyi telefonlar var.

[BARIŞ]

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Onu alana kadar zenfone5z alırdım. Mate 10 pro işlemcisi pek iyi değil özellikle oyunlarda ve 1 senesi geçti 1 ana güncelleme ancak alır. Yani o paraya alınacak cihaz değil mate10 pro
Bütçem 3.000tl 17 ay garantili temiz mate 10 pro almayı düşünüyorum o fiyat aralığında kamera performansınıda düşünürsek iyi bir seçenek diye düşünüyorum teşekkür ederim

---- Mesajlar birleştirildi ----

S9 Plus, S9, G7, Meizu 16, Zenfone 5Z vb vb
Bütçem 3.000tl 17 ay garantili temiz mate 10 pro almayı düşünüyorum o fiyat aralığında kamera performansınıda düşünürsek iyi bir seçenek diye düşünüyorum teşekkür ederim

Bu saatten sonra Mate 10 Pro alınmaz bana kalırsa. Fiyatına göre daha iyi telefonlar var.

Son düzenleme:

Erkenekli

Asistan
Reaksiyon puanı
277
Kronik bir sorunu var mıdır ilk defa huawei kullanıcam ve problemli bir cihaz mıdır tereddütlerim var teşekkür ederim
Kullanici yorumlarından ve izledigim videolardan edindigim bilgilere göre hiç bir kronik soruna rastlamadim fotoğraf tarafinda kesinlikle sizi tatmin eder islemcide öyle sdm 845 le arasinda çok aman aman fark yok kirin 970 de hala çok iyi bir islemci yalniz video tarafinda çok büyük isler istiyorsaniz belki sizi biraz üzebilir çünkü kullananların çoğu videodan pek memnun degilmis (tabi diğer amiral gemilerine göre) yani genel olarak 3000 tlye eğer cihaz temizse kesinlikle alinir ama benim için ithalatçi garanti önemli değil diyorsan migros sanal market de mi8 128 gb de 3000 tl ona da bakabilirsin?

[BARIŞ]

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Kullanici yorumlarından ve izledigim videolardan edindigim bilgilere göre hiç bir kronik soruna rastlamadim fotoğraf tarafinda kesinlikle sizi tatmin eder islemcide öyle sdm 845 le arasinda çok aman aman fark yok kirin 970 de hala çok iyi bir islemci yalniz video tarafinda çok büyük isler istiyorsaniz belki sizi biraz üzebilir çünkü kullananların çoğu videodan pek memnun degilmis (tabi diğer amiral gemilerine göre) yani genel olarak 3000 tlye eğer cihaz temizse kesinlikle alinir ama benim için ithalatçi garanti önemli değil diyorsan hb de mi8 128 gb de 3000 tl ona da bakabilirsin?
Benim için videodan fotoğraf kalitesi önemli performans olarak yeterli bir cihaz

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Benim için videodan fotoğraf kalitesi önemli performans olarak yeterli bir cihaz
Ön kamerası düşük ışıkta arka kamera kadar iyi değil. Rakipleri Snapdragon 845 platformunu kullanırken, Mate 10 pro'da Kirin 970'in olmasıyla performansta geride kalıyor. Üsttelik arka kamera performansı da yeni nesil rakiplere kıyasla denk değil. İllahaki Huawei kullanmak zorunda değilsiniz.
Kendinizi tek bir markayla sınırlamayın.

[BARIŞ]

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Ön kamerası düşük ışıkta arka kamera kadar iyi değil. Rakipleri Snapdragon 845 platformunu kullanırken, Mate 10 pro'da Kirin 970'in olmasıyla performansta geride kalıyor. Üsttelik arka kamera performansı da yeni nesil rakiplere kıyasla denk değil. İllahaki Huawei kullanmak zorunda değilsiniz.
Kendinizi tek bir markayla sınırlamayın.
3.000 tl bütçem var 2 el olarak 17 ay garanyisi var mantıklı bir şeçenk gibi geldi sizin önerebileceginiz bir cihaz varmı

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Bütçeni arttırabilirsen OnePlus 6 senin için en mantıklı seçim olur.Güncelleme konusunda çok iyi marka(normal bir androidten daha uzun süre alır),performans olarak da piyasanın en iyilerinden.

Erkam376

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Mate 10 pro kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim