Haber MASTERCHEF ÖZBEK PİLAVI TARİFİ | 🍚 Özbek pilavı nasıl yapılır, malzemeleri ve püf noktaları nelerdir?

Reaksiyon puanı
1,446
Bu ne şimdi? Bunu kopyala yapıştır yaparken çok zorlandın mı? Sdn botundan tek farkı botun kurallara uyuyor olması...

Fakehero

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,538
Orta Asya ülkelerinde bu yemek çok benzerdir. Mesela Tacik pilavının tek farkı, havuçların jülyen şekilde doğranmasıdır.

Ahmet Alışık

SDN
SDN
Reaksiyon puanı
27
Ana sayfaya boyle alakasiz ve sacma konu cikmamali.
@Fakehero arakadaşım gayet güzel bir şekilde cevabını yazmış sizde öyle cevaplar yazsanız bu konu bu kadar uzamaz bu bir ikincisi ise bana nasıl hangi konuda konu açıp açmayacağıma sizin buna karar verme hakkınız bulunmamaktadır.

Exynos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
@Fakehero arakadaşım gayet güzel bir şekilde cevabını yazmış sizde öyle cevaplar yazsanız bu konu bu kadar uzamaz bu bir ikincisi ise bana nasıl hangi konuda konu açıp açmayacağıma sizin buna karar verme hakkınız bulunmamaktadır.
Evet zaten ben de sana emir kipiyle herhangi bir cumle yazmadim, ana sayfaya bunlarin dusmesi forum acisindan iyi degil dedim. Basliga bak, bu basligi dandik haber siteleri clickbait haber icin kullaniyor.

Reaksiyon puanı
1,446

O zaman konu açacaksan kuralları bi' oku!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kopyala yapıştır yapmakla konu açmak olmuyor.