Masaüsütündeki Kısayollara Sağ Tıklayamıyorum

tolgagamer123

Doçent
Reaksiyon puanı
477
Arkadaşlar masaüstündeki kısayollara tıkladığımda donuyor mouse imleci meşgul oluyor.
Windows'un bu yavaşlığından bıktım. Crack desen vallaha yok ,virüs yok. Bir saattir sövüyorum.
Güncelleme vs. tam.
Çözümü olan var mı?

GhosT57

Profesör
Reaksiyon puanı
4,911
Cmd yi yönetici olarak açıp sfc /scannow yaz sonra chkdsk -f yazıp yeniden başlat. Ekrana bir yer gelecek yeniden başlatınca. Hiç birşey yapma orada çayını veya kahveni yudumla. Alternatif olarak linux geçebilirsiniz hangi os kullanıyorsunuz

tolgagamer123

Doçent
Reaksiyon puanı
477
Cmd yi yönetici olarak açıp sfc /scannow yaz sonra chkdsk -f yazıp yeniden başlat. Ekrana bir yer gelecek yeniden başlatınca. Hiç birşey yapma orada çayını veya kahveni yudumla. Alternatif olarak linux geçebilirsiniz hangi os kullanıyorsunuz
Hocam sorun şuan düzeldi sorun sanırım windows gezgini ile şuan sfc/scannow yapıyorum.
Ayrıca chkdsk -f bu kod yazıp yeniden başlatınca nasıl bir ekran gelicek ne olucak? Biraz bilgi verirmisiniz ?

GhosT57

Profesör
Reaksiyon puanı
4,911
Hocam sorun şuan düzeldi sorun sanırım windows gezgini ile şuan sfc/scannow yapıyorum.
Ayrıca chkdsk -f bu kod yazıp yeniden başlatınca nasıl bir ekran gelicek ne olucak? Biraz bilgi verirmisiniz ?
Diski tarayacak. Eksik başka dosyaları bulup onaracak.

tolgagamer123

Doçent
Reaksiyon puanı
477
Son düzenleme: