Masaüstünde system driver

cholonya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
nedenini bilmediğim bir şekilde masaüstünde siystem driver dosyası çıktı.ne zaman ve nasıl çıktı bilmiyorum klasörün adı %SystemDrive% bu şekilde..klasörü açınca Documents and Settings adı altında klasö çıkıyor.içindede klasörler mevcut..önemli bir porblem mi?silmemlimiyim?yardımcı olursanız sevinirim..KONUYU BURAYA AÇTIM AMA NEREYE AÇACAĞIMI BİLEMEDİM..:innocent:

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bir virüs taraması yapmayı dener misiniz belki birşey bulaşmıştır makineye ;)

alperveli

Profesör
Reaksiyon puanı
48
bi silmeyi dene eğer tekrar geliyorsa spam vardır bilgisayarında

LEONX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Documents and Settings dosyaya cıkıyorsa C:/ gir Documents and Settings bu adlı dosya varmı baq eger yoksa sakın silme masa ustundeki butun bilgiler gider eger varsa C:/ de cekinmeden sil derim ama yinede sen tekbir olarak Musausrunde önemli dosyalarını al sistemin kurulu olmadıgı yerel Disk e At öyle sil kardeş

cholonya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
denedim ama sistem dosyası dedi.silersem bazı programlar çalışmayabilir uyarısı çıkıyor

en son microsoft dosyası var ve içinde CONTENT ve METADATA dosyaları..bunların içinde ise 7B2238AACCEDC3F1FFE8E7EB5F575EC9 böle not defteri gibi bişey var..

LEONX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
C:/ de Documents and Settings Bu dosya varmı

LEONX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ozman sil kardeş eger silinmiyorsa Dosyaların adını deiştir eger adı deişmiyor diyorsa dosya uzerine tıkla F2 bas ve boşluk bırak biraz üç beş bişeyler at rasgele Entere bas

ondan sonra sil

cholonya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sildim ve gittimm..arkadaşlar teşekkürler herkese özellikle leon