Masaüstü siyah oldu sadece imleç ve dönen dairesi var

Bu konuyu okuyanlar

Byperest

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşla oturuyorduk ilk önce apk şeyler indirdi telefonunda oynamak için virüs çıktı hemen karantinaya aldı Mcafee sonra aynı arkadaş kola dolu bardağı devirdi masaya,masanın arkasına kadar gitti kola hatta prizelere girdi şartel attı tüm donanımları kontrol ederken kasayı hafifçe çek dedim aynı arkadaşa kasayı hızlı çekti ve monitörle kasayı bağlayan kablonun ara aparatını kırdı gittim yeni bir aparat aldım ve arkadaşı döverek evine yolladım.Sonra kasayı ve donanumları iyice temizledikten sonra her yeri ne çalışıyor ne çalışmıyor kontrol ettim hiç bir yanma durumu yok bilgisayarı açtım hoş geldiniz yazısı çıktı ardından ekran siyah oldu imleç ve dönen dairesi'yle kala kaldı hemen görev yöneticisini açmayı denetim açtı explorer.exeyi açtım olmadı bilgisayarım açıldı ordan choremeye girip bir sürü araştırma yaptım herkes combofix ile tarat yazmış bende combofixle tarattım masaüstünü tekrar getirdi 2 kere kapatım açtım hiç bir sorun kalmadı bilgisayarı tam tarattım virüs bulmadı fakat bilgisayarda dolaşırken eski hızında değil gibi bir şeylerin ters gittiğini anlayabiliyorum bana bu olaydan sonraki o hızı sağlayamıyor gibi geliyor ama sorun bulamadığımdan bir şey diyemiyorum konuyu okuyan bilgili forum üyeleri bir şeyi atlamış mıyım bir sorun varsa nasıl bulabilirim biliyorsanız yardımlarınızı bekliyorum.