Soru Masa Düzeni?

Agony+

Öğrenci
16 Mayıs 2020
93
20
8
19
Özellikle masaüstü kullananların masa düzenini merak ediyorum belki yenilik getirebileceğim birşey olur...

Görkem Say

Guru
Emektar
22 Nisan 2017
26,061
8
25,415
8,958
Masaustu kullanmiyorum ancak genel olarak masa duzenim bu sekilde.

IMG_4099.jpg

Agony+

Öğrenci
16 Mayıs 2020
93
20
8
19
Kablolari gizlesen, masadaki para- bant gibi gereksiz seyleri kaldirsan baya hos bir goruntu ortaya cikar aslinda. Ben senin yerinde olsam masanin yanina yari yukseklikte ahsap bir sehpa tarzi urun alir onun uzerine koyardim kasayi.
benim öyle kasanın pek bi özelliği yok ama masanın yanına 2 tane L demir taktım ona koydum kasayı sınra ufak komedine çevirdim onu
masanın üzeride iyi aslında da 2. monitörü 1. ile aynı hizaya getiremedim

hakanyargici

Profesör
7 Ekim 2022
1,425
6
959
293
22
Son düzenleme:

Windows 7 old

Asistan
2 Mayıs 2022
113
27
28
22

Ekto02

Profesör
17 Haziran 2018
1,262
1,330
358
Turuncu ambiyans çok yakışmış.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Görkem Say hocamın wallpaperına talibim.

Ekli dosyayı görüntüle 175114
Hocam Ustundeki Urunlerden Ziyade Masa Öyle Asaletli Ve Şık Durmuş Ki Ben Takintili Bir İnsanim Sizin Masaya Talibim :D

Abi ne iş yaptığını sorabilirmiyim acaba
Zamaninda Roblox Oyununda Oyun İci Assets Yani Robux Alip Satiyorduk Ve Bunun Pazarlamasindan Gelir Elde Ediyorduk. Taa Ki Piyasa Sifirlanana Kadar. Piyasa Sifirlandiktan Sonra Kazandigimiz Parayla Cekildik Simdi Oturuyoruz Parayla Altin,Euro,Dolar Gibi Yatirimlar Yapiyoruz.

Bu Cihazlara Gelicek Olursak O Zaman İs Yuruttum Donemde İslerimi Kolaylastirmasi Ve Hizlandirmasi Adina Alinmisti Bir Yerden Mail Okurken Kod Vb... Alirken Oteki Taraftan Hesap Ve Teslimat Yonetimi Yapabiliyorduk. Yani Bu Kadar Malzeme Hep O Günlerden Kalan Malzemelerim Satmayi Dusundum İs Bittikten Sonra Ama Sonra Vazgectim. Nasil Olsa Parasi Zaten Verilmis Satsam Ne Olucak Ki O Yuzden Oylece Kaldi.

Onun Haricindede Okuyorum. 12.Sinif Bilisim Bolumu Okuyan Tekniki Meslek Lisesi Ogrencisiyim Bu Sene Esit Agirlik Veya Dil Hazirligi Yaparak Universteye Kaymayi Dusunuyorum. Onun Haricinde Bir İşim Yok Suan Tek Yaptigim Ders Calismak Okula Gidip Gelmek Yeni Firsatlar Kovalamak Ve Zamaninda Birikim Yapip Kazandigim Parayla Yatirimlar Yapip Parami Korumaya Calismak Hepsi Bu.

Biraz Fazla Detayli Oldu Ama Tam Olarak Yaptigim İş Ve Edindigim Deneyimler Bunlardi Hocam

hakanyargici

Profesör
7 Ekim 2022
1,425
6
959
293
22
Hocam Ustundeki Urunlerden Ziyade Masa Öyle Asaletli Ve Şık Durmuş Ki Ben Takintili Bir İnsanim Sizin Masaya Talibim :D

Zamaninda Roblox Oyununda Oyun İci Assets Yani Robux Alip Satiyorduk Ve Bunun Pazarlamasindan Gelir Elde Ediyorduk. Taa Ki Piyasa Sifirlanana Kadar. Piyasa Sifirlandiktan Sonra Kazandigimiz Parayla Cekildik Simdi Oturuyoruz Parayla Altin,Euro,Dolar Gibi Yatirimlar Yapiyoruz.

Bu Cihazlara Gelicek Olursak O Zaman İs Yuruttum Donemde İslerimi Kolaylastirmasi Ve Hizlandirmasi Adina Alinmisti Bir Yerden Mail Okurken Kod Vb... Alirken Oteki Taraftan Hesap Ve Teslimat Yonetimi Yapabiliyorduk. Yani Bu Kadar Malzeme Hep O Günlerden Kalan Malzemelerim Satmayi Dusundum İs Bittikten Sonra Ama Sonra Vazgectim. Nasil Olsa Parasi Zaten Verilmis Satsam Ne Olucak Ki O Yuzden Oylece Kaldi.

Onun Haricindede Okuyorum. 12.Sinif Bilisim Bolumu Okuyan Tekniki Meslek Lisesi Ogrencisiyim Bu Sene Esit Agirlik Veya Dil Hazirligi Yaparak Universteye Kaymayi Dusunuyorum. Onun Haricinde Bir İşim Yok Suan Tek Yaptigim Ders Calismak Okula Gidip Gelmek Yeni Firsatlar Kovalamak Ve Zamaninda Birikim Yapip Kazandigim Parayla Yatirimlar Yapip Parami Korumaya Calismak Hepsi Bu.

Biraz Fazla Detayli Oldu Ama Tam Olarak Yaptigim İş Ve Edindigim Deneyimler Bunlardi Hocam
Tebrikler hocam.

Agony+

Öğrenci
16 Mayıs 2020
93
20
8
19

bende aynı bölüm veritabanı dalındayım amp grubu staj yapıyorum hem dershane hem okul öyle
ne düşünüyorsun hangi ünüversiteyi

Martin Archimbaud

Profesör
Emektar
13 Ağustos 2019
3,542
3
4,035
358
IMG20240525125456_00.jpg
Ahahah bir milletin derli toplu masalarına bak, bir de benim bu varoş ortama bak... Bu fotoğraftan sonra bana bakış açınız değişebilir, bende kendimden utanıyorum bu konuda. :D Masam her zaman böyle, beceremiyorum masa toplamayı.