Sizce geçen senenin gol kralı olan futbolcumuz Gomez devre arasında takıma dönmeli mi

• Kesinlikle dönmeli

Kullanılan: 5 31.3%
  • Asla dönmemeli

Kullanılan: 7 43.8%
  • Kararsızım

Kullanılan: 4 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    16

Bu konuyu okuyanlar

Yunus Emre MARŞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
geçtiğimiz sezonu gol kralı olarak tamamlayan Mario Gomez sizce geri dönmeli mi ?

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Hem onun için hemde Beşiktaş için kesinlikle dönmeli lakin fazla ego yaptı kendini büyük gördüğü içinde dönmese daha iyi olur.

Yada geri dönerken bi jest yapıp daha az maaşa anlaşabilir Beşiktaşla ve Taraftarın önüne çıkıp özür dileyecek anca o zaman olur.

Yunus Emre MARŞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Hem onun için hemde Beşiktaş için kesinlikle dönmeli lakin fazla ego yaptı kendini büyük gördüğü içinde dönmese daha iyi olur.

Yada geri dönerken bi jest yapıp daha az maaşa anlaşabilir Beşiktaşla ve Taraftarın önüne çıkıp özür dileyecek anca o zaman olur.
size kesinlikle katılıyorum transfer döneminde kalacağım deyip de giderek bütün transfer politikasını alt üst etti şuanda da gol yollarında sıkntı çeken bir Beşiktaş ve yeni takımında gol atamayan mutsuz olan bir Gomez var bence düşük maaş ile dönmeli özür dilemeli ve karıyerini Türkiyenin en büyük takımı olan Beşiktaşta bitirmeli.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
Bence asla bir oyuncu bir takımdan önemli olamaz çünkü oyuncular gelir geçer ve takım kalır. Oyuncuları yücelten takım olmalıdır takım asla oyuncu geldi diye yüceltilmemelidir. Eğer takıma geri dönmek isterse fedakarlıklar yaparak dönmeli ve takımdan özür dilemeli bence.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Gomez dönerse Beşiktaş lige ambargo koyar net.

Yunus Emre MARŞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22

bunca olaydan sonra geri gelirse üstüne üstlük birde fazla maaş alırsa taraftarın çok tepkisini çeker.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Dönmesin. Ben şahsen istemiyorum, Beşiktaş avcunu yalamaz umarım.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
dönmemesini isteme sebebiniz nedir ? gomez gayet kaliteli bir forvet bunu geçen sene kanıtladı sizi olumsuz düşünmeye iten nedir ?
Egolu ve sönük oynayacaksa -ki muhtemelen öyle olacak- takıma hiçbirşey katmayacağı için istemiyorum.

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
dönmemesini isteme sebebiniz nedir ? gomez gayet kaliteli bir forvet bunu geçen sene kanıtladı sizi olumsuz düşünmeye iten nedir ?
Yazdığım şeyi düzgünce okusaydın eğer Gomezin kaliteli bir forvet olduğunu ve Beşiktaşa en iyi oyuncu olduğunu anlayabilirdin.
Ben dedimki '' Hem onun için hemde Beşiktaş için kesinlikle dönmeli '' siz bu cümleden ne çıkarıyosunuz ? Gomez kalitesiz Beşiktaşa gereksiz anlamını çıkarıyosanız sizde sorun var demektir.

Adam egolu bunu anlayamadınmı hala ? geçen sene bin euro ya imza atabilecek imkan varken Artistlik yaparak başka takıma gitmek istedi yok darbeyi bahane etti amacı daha büyük kulübe gidip daha çok para kazanmak ama Artistliğini alır Allah. Azla yetinmeyen çoğu bulamaz.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Mario Gomez dönmez ama onun tipinde bir oyuncu şart Beşiktaş'a.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
bence gelmesinin bir faydası olmaz.

beşiktaşın asıl sorunu gomez değil sosa ve törenin yokluğu.
sosa ve töre gibi yaratıcı oyuncular olmadığında takım efor sarfetsede sonuca varamıyor.
fenerbahçede de aynı sorun var.

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Bence dönmemeli. Para için giden bi daha geri gelmemeli.. Bahaneler ile kulübü oyalayıp işi yokuşa sürdüğünde düşünecekti. BU saatten sonra kapılar ona kapalı olmalı..

Yunus Emre MARŞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Yazdığım şeyi düzgünce okusaydın eğer Gomezin kaliteli bir forvet olduğunu ve Beşiktaşa en iyi oyuncu olduğunu anlayabilirdin.
Ben dedimki '' Hem onun için hemde Beşiktaş için kesinlikle dönmeli '' siz bu cümleden ne çıkarıyosunuz ? Gomez kalitesiz Beşiktaşa gereksiz anlamını çıkarıyosanız sizde sorun var demektir.

Adam egolu bunu anlayamadınmı hala ? geçen sene bin euro ya imza atabilecek imkan varken Artistlik yaparak başka takıma gitmek istedi yok darbeyi bahane etti amacı daha büyük kulübe gidip daha çok para kazanmak ama Artistliğini alır Allah. Azla yetinmeyen çoğu bulamaz.
Arkadaşım sert çıkışman için hiçbir sebep yok sadece bu konuda neden böyle düşündüğünüzü sordum asabiyete gerek yok.

Yunus Emre MARŞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Bence dönmemeli. Para için giden bi daha geri gelmemeli.. Bahaneler ile kulübü oyalayıp işi yokuşa sürdüğünde düşünecekti. BU saatten sonra kapılar ona kapalı olmalı..
Orası öyle ama beşiktaşta vurduğu gol olan bir forvet de lazım çok zor bi konu

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Arkadaşım sert çıkışman için hiçbir sebep yok sadece bu konuda neden böyle düşündüğünüzü sordum asabiyete gerek yok.
Sert çıktığım falan yok birader ben ne yazıyorum sen tam tersini söylüyorsun. Yazdığım şeyin düzgünce tercümanını yapsan bişey demicem. Ben Gomezi yıllardır takip ettiğim ve her zaman beşiktaşa gelmesini istediğim futbolcuydu. Ben bu adamı neden istemiyim takımda ? Ama BEŞİKTAŞ öyle büyük bir kulüptürki performansı 2. planda olmalı önce ADAM olan futbolcular EGOİST'lerin olmadığı oyuncular alınır. ;)

Yunus Emre MARŞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Sert çıktığım falan yok birader ben ne yazıyorum sen tam tersini söylüyorsun. Yazdığım şeyin düzgünce tercümanını yapsan bişey demicem. Ben Gomezi yıllardır takip ettiğim ve her zaman beşiktaşa gelmesini istediğim futbolcuydu. Ben bu adamı neden istemiyim takımda ? Ama BEŞİKTAŞ öyle büyük bir kulüptürki performansı 2. planda olmalı önce ADAM olan futbolcular EGOİST'lerin olmadığı oyuncular alınır. ;)
Hepimizin ortak değeri BEŞİKTAŞ zaten tamam sakin :)

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Gomez konusu kabak tadı vermeye başladı.

Ayrıca özür dilenecek bir durum görmüyorum. Adam opsiyonunu uzatmadı. Sebep olarak da Türkiye'deki bombalı saldırıları gösterdi. Bu onun değil eşinin kararıydı aslında. Bekar takılsa kalırdı gibime geliyor. Giderken de Beşiktaş için övgü dolu sözler söyleyip ilerde belki tekrar olabilir dedi.

Gel gelelim bu saatten sonra gelirse de 2.5 milyon Euro'dan fazlasını alamaz. Fikret Başkan vermez ona o kadar para.

likable03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kararsızım aslında. O kişiliksiz gelmesin çeksin cezasını ama bir yandan da gelsin diyorum golcü lazım

Yunus Emre MARŞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Kararsızım aslında. O kişiliksiz gelmesin çeksin cezasını ama bir yandan da gelsin diyorum golcü lazım
Bende çok kararsızım hem golcü lazım ama o da önceden yaptıklarını göz önünde bulundurunca insan bi arada kalıyor

hanox

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Bırakıp giden ve kaçıp giden den hayır gelmez :(

likable03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beter olsun ne diyelim de ama o gelmezse golcü bulamayız ara transferde

tachyon

Doçent
Reaksiyon puanı
59
Adam niye özür dileyecekmiş anlayamadım? Profesyonel futbolcu. Kiralıktı sözleşmesi sona erdi ve gitti. Şu anda formsuz olmasının sebebi Beşiktaşlıların ahı tutuğu için değil sakatlandıktan sonra form tutmak zor olduğu için. Üstelik Alman ligi Türkiye liginden daha zor. Orada golcü olmak kolay değil. Her futbolcu için geçerli. Anketteki kesinlik ifadelerini de anlamsız. Örneğin,"kesinlikle dönmeli" ya da "asla dönmemeli" yerine sadece "dönmeli" "dönmemeli" yazsaydı farklı bir sonuç mu ortaya çıkacaktı? Zaten üç tane şık var.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
PQAq35.jpg

likable03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Resim oldukça iyi anlatıyor. İsterse gelir :)