Manus - MyBB Forum Teması

Bu konuyu okuyanlar

erdalmedet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Manus; profesyonel olarak Google Material Design (%80 oranında) kurallarınca tasarlanmış, kullanımı kolay, bir çok yeni özellikle diğer temalardan farklılaştırılmış, kullanıcı isteklerine göre gelişimini sürdüren ve düzenli kod yapısına sahip ücretli MyBB (My Bulletin Board) forum temasıdır.

- MyBB Manus teması -

Pk961N.png

MyBB Manus teması ekran görüntüleri aşağıdaki gibidir;

Manus - MyBB Forum Teması, öne çıkan özellikleri aşağıdaki gibidir;

• Kolay kurulum: Tema, kendine ait özel klasöre sahip olduğundan kurulumu oldukça kolaydır.
  • Çoklu tarayıcı desteği: Bütün modern tarayıcılarda test edilmiş, onaylanmıştır.
  • Yükesek kaliteli destek: Tema hakkında tüm soru ve sorunlarınıza, iletişim adreslerimiz üzerinden 7/24 ücretsiz destek alabilirsiniz.
  • Responsive desteği: Tema yapısı bir çok çözünürlüğe uygun olarak tasarlanmıştır ama MyBB tablo yapısından dolayı %100 responsive değildir. Temanın %100 responsive çalışması güncellemeler ile devam etmektedir.

Not:
Tema hakkında sorularınızı bu konuya yorum yaparak ya da bana PM ile ulaşarak iletebilirsiniz.

• Tema fiyatı: 17 $ (İlk on kişiye %20 indirim, kalan: 0) •

Manus - MyBB Forum Teması, ödeme yolları aşağıdaki gibidir;

• Paypal: [email protected]
  • Garanti Bankası: Hesap bilgileri için iletişime geçmeniz yeterlidir.
Not: Size uygun diğer ödeme seçenekleri için iletişime geçmeniz yeterlidir.

Manus - MyBB Forum Teması, satmak isteyenler için gerekli açıklamalar aşağıdaki gibidir;

Temayı satmak isteyenler için her satış başına %40 oranında para kazanabilir ve her on satışta hediye olarak bir tema sahibi olabilir.

İletişim: Benimle PM ile ya da [email protected] iletişim e-posta adresi üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

• Manus - MyBB Forum Temasını Satın Alan Kişilerin Yorumları •

suaritmauzmani dedi ki:
arkadaştan temayı aldım sağolsun tek tek ilgilendir.Eğer mybb kullanıyorsanız bu temayı kullanmanızı satın almanızı tavsiye ediyorum...

legendaryhax dedi ki:
Kesinlikle tam bir başyapıt.

Satın alınmıştır kendilerine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

oguzcankr dedi ki:
Merhaba,
Şuana kadar çok fazla ücretli tema gördüm ama bunun gibi hem kullanışlı hemde ücreti makul bir tema yok. Temaya göre fiyatı ucuz bile kendim dahil bir çok arkadaş aldı ve gerçekten harika bir şey şiddetle tavsiye ederim. Medet bey oldukça ilgili birisidir sorunsuz bir şekilde size temanızı teslim ediyor güvenmekte hiç sıkıntı çekmeyiniz, benimle o kadar çok ilgilendi ki kendisine buradan teşekkürlerimi sunuyorum velhasıl kelam alan herkese hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum, Medet beye de iyi satışlar diyorum..

salla155 dedi ki:
Temayı bende satın aldım.Çok iyi bir tema ve fiyatıda çok uygun.Alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun.Yapan arkadaşın eline koluna emeğine sağlık

dorusahin dedi ki:
Merhabalar Tema Satın Alınmıştır.Daha Deneyeceğim ilgili Birisi Çok Teşekkür Ederim

css dedi ki:
Tema satın alınmıştır arakadaşın ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

glacher dedi ki:
1 adet manus teması satın alındı ilgi alaka dan dolayi teşekkür ederim.

y8igit dedi ki:
Tema satin alindi, oyle bi tema ki aklimda forum yokken temayi gorunce forum mu acsam hissi uyandirdi. Tesekkur ederim emeginize saglik!!!

eastblood dedi ki:
Tarafımca bir adet satın alınmıştır arkadaş çok anlayışlı, yardımsever.

novastar dedi ki:
1 Adet manus tema alındı arkadaş on numara insandır ilgisi büyük emeğinden ilgisinden anlayışından dolayı teşekkürler.

xac dedi ki:
Satın Alındı Teşekkürler.

serhata dedi ki:
Tema Satın Alındı. Çok Güzel Bir Tema Piyasada Baya Tutucak Gibi.

HeroTürk dedi ki:
bir adet tema alımı gerçekleşmiştir. Çok ilgili bir arkadaştır

erdemm dedi ki:
Skype üzerinde anlaştık bir adet satın alındı. ikinci temasıda faydalandık Allah razı olsun çok yardımcı oldu.

kralfx dedi ki:
ilk etapda 1 adet tema satın aldık. Hayırlısı olsun bakalım
smile.gif
Görüntü itibari ile 10 numara tema kullanım olarak da öyledir inşallah test edeceğiz

hsnozer dedi ki:
Tema Gerçekten Çok Güzel Gördüğüm anda iletişime geçtim ve indirimli fiyata verdi sağolsun yeni temalarınızı bekliyorum

Eova dedi ki:
Tarafımca bir adet satın alınmıştır arkadaş çok anlayışlı, yardımsever bir daha olsa bir daha alırım

kptnonr dedi ki:
Açmayı planladığım forum sitesi için bir adet satın aldım. Tema gerçekten çok güzel olmuş ayrıca arkadaş çok ilgili, alacak arkadaşlara tavsiye ederim.

BurakAlacatli dedi ki:
1 adet satın alınmıştır.Evde kuruluma başlayacağım.

leomaster dedi ki:
Arkadaşlar ben temayı satın aldım. Sitemde kurmaya da başladım. Gerekli düzenlemeleri yapıyorum. Arkadaş çok ilgili kesinlikle almanızı tavsiye ederim. Canlı demo görmek isteyenler için vipbanko.net'ten bakabilir. Kaçırmayın derim böyle güzel temayı :)

Saygılarımla, iyi forumlar.

Son düzenleyen moderatör:

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
renk kombinasyonları biraz sade, yahut vurgulu karşıtlık gibi olabilseydi sanırım çok daha etkili olabilirdi diye düşünüyorum. Başarılar dilerim.

erdalmedet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
renk kombinasyonları biraz sade, yahut vurgulu karşıtlık gibi olabilseydi sanırım çok daha etkili olabilirdi diye düşünüyorum. Başarılar dilerim.

Yorumunuz ve öneriniz için çok teşekkür ederim, temada Google Material design renklerini çoğunlukla kullandığım için böyle bir görünüme sahip oldu ama önerinizi tema güncellemesi sırasında dikkate alacağım.

sinnerxx

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır üzerinde çalıştığım MyBB (My Bulletin Board) Manus temasını tamamladım ve satışa çıkarmaya karar verdim.

Temanın yapımını adım adım forumda sizlerle paylaşmıştım, bilmeyenler ya da tekrar kontrol etmek isteyenler aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirler.

Bkz: MyBB Manus teması hakkında öneri ve fikirleriniz | WM Aracı

- MyBB Manus teması -

PkbAXb.png

MyBB Manus teması ekran görüntüleri aşağıdaki gibidir;

•) http://i.hizliresim.com/MpMbO7.png (Merkez)
•) http://i.hizliresim.com/g81DNL.png (Forum görüntüleme)
•) http://i.hizliresim.com/JAgGrq.png (Konu görüntüleme)
•) http://i.hizliresim.com/LAq6P1.png (Profil + Yönetici + İzinli)
•) http://i.hizliresim.com/o3Mmn2.png (Profil + Moderatör)
•) http://i.hizliresim.com/8ZyrmV.png (Profil + Yasaklı)
•) http://i.hizliresim.com/3L4V12.png (Özel Mesajlaşma)
•) http://i.hizliresim.com/A7lb0p.png (Kullanıcı menüsü)
•) http://i.hizliresim.com/LAq62G.png (Giriş)

MyBB Manus teması (v1.0.0 sürüm) özellikleri aşağıdaki gibidir;

•) Tema %80 oranında Material design kurallarına uygundur.
•) İkon olarak Font Awesome framework kullanılmıştır.
•) MyBB tablo yapısında bulunan hatalar giderilmiştir. Düzenlenen hatalı şablonlar aşağıdaki gibidir;
  • Member Templates
    • member_profile
  • Moderator Control Panel Templates
    • modcp
    • modcp_announcements
    • modcp_announcements_delete
    • modcp_announcements_edit
    • modcp_announcements_new
    • modcp_banning
    • modcp_banuser
    • modcp_editprofile
    • modcp_finduser
    • modcp_ipsearch
    • modcp_modlogs
    • modcp_modqueue_attachments
    • modcp_modqueue_posts
    • modcp_modqueue_threads
    • modcp_reports
    • modcp_reports_allreports
    • modcp_warninglogs
  • Portal Templates
    • portal
  • Private Messaging Templates
    • private
    • private_advanced_search
    • private_archive
    • private_composelink
    • private_empty
    • private_emptyexportlink
    • private_folders
    • private_read
    • private_search_results
    • private_send
    • private_tracking
  • User Control Panel Templates
    • usercp
    • usercp_addsubscription_thread
    • usercp_attachments
    • usercp_avatar
    • usercp_changename
    • usercp_drafts
    • usercp_editlists
    • usercp_editsig
    • usercp_editsig_suspended
    • usercp_email
    • usercp_forumsubscriptions
    • usercp_options
    • usercp_password
    • usercp_profile
    • usercp_subscriptions
    • usercp_usergroups
    • usercp_usergroups_joingroup
•) Forum kuralları bildirisi.
•) Dört farklı renkte (Başarı, bilgi, uyarı ve hata) forum duyurusu.
•) Öne çıkan konularınızı kullanıcılara daha hızlı ulaştırabilmek için iki adet öne çıkan konu alanı. (İsteğe göre sayısı ayarlanabilir)
•) Forumu görüntüleyenler, konuyu görüntüleyenler ve forum moderatör alanları kutu içine alınarak daha iyi bir görünüm sağlanmıştır.
•) Konu gösterimine, konunun okunma sayısı eklenmiştir.
•) Konu gösterimine, yeni konu aç butonu eklenmiştir.
•) Header alanına sitenizin kısa açıklamasını yazabilmeniz için yazı kutusu.
•) Forum istatistikleri tablo yapısından çıkartılıp kutu haline getirilmiştir.
•) Footer alanına yasal uyarı bildirisi.
•) Form elemanlarına yeni görünüm verilmiştir. (Button, input, select, textarea)

Tema güncellemesi hakkında: Tema ücretsiz olarak zamanla yapısal olmamak şartıyla özelleştirilmeye, yeni özellikler eklenmeye (kullanıcıların isteklerine göre) MyBB 2.0 sürümüne kadar devam edecektir. Bununla beraber 7/24 ücretsiz destek verilecektir.

MyBB forum güncellemeleri: Forum güncellemeleri sırasında temada oluşacak sorunlar/hatalar ücretsiz düzeltilecektir.

Tema fiyatı: 50 ₺ (ilk 10 kişiye %20 indirim, kalan 7)

Tema kurulumu: Tema kurulumu yaptırmak isteyenler için ücret 10 ₺'dir.

Ödeme yolları: Her tür ödeme yolu kabul edilir, bu konuda ayrıntılı bilgi almak için PM atabilirsiniz.

Satın alacak arkadaşların konuya yorum yapması yeterlidir.

- MyBB Manus temasını satmak isteyenler -

Temayı satmak isteyen kişiler benimle iletişime geçebilir. Her satış başına %20 (10 ₺) ve her on satışta bir adet tema hediye!

(+)

Temanın yapımında öneri ve fikirlerini paylaşarak yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Satın alan arkadaşlarımızın yorumları;

Canlı Demo yada Kurulu Adres bilgisi almam mümkün mü acaba?

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Mybb ücretli mi oldu? Lisans Detaylar yazıyor sağ alt köşede.

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Gerçekten başarılı hocam yanlız hocam burada pek satabileceğinizi sanmıyorum bu işle uraşan çok yok bu formda

rojinam

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Adsız.png

Slm arkadaşlar bende Manus temasını kullanıyorum Medet kardeşimizden satın aldım sağ olsun küçük bir sorum olacaktı bende sitemin en üst kısmını bu hale getirmek istiyorum acaba yardımcı olacak kimse var mı tşkler...
yani yani en son konular en çok görüntülenenler gibi

erdalmedet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ekli dosyayı görüntüle 12783

Slm arkadaşlar bende Manus temasını kullanıyorum Medet kardeşimizden satın aldım sağ olsun küçük bir sorum olacaktı bende sitemin en üst kısmını bu hale getirmek istiyorum acaba yardımcı olacak kimse var mı tşkler...

Aşağıdaki elenti size yardımcı olacaktır.

Bkz: http://mybbdepo.com/prostats-plugin-profesyonel-istatistik-eklentisi-konusu.html

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Ekli dosyayı görüntüle 12783

hocam sitenizin adını paylaşırmısınız

rojinam

Asistan
Reaksiyon puanı
2
evet tşkler indirdim kurdum çalışıyor ama bir türlü yukarıya alamadım ve renkli yapamadım :(