Manevra - Sen Ben Biz | Türkvizyon Şarkı Yarışması Türkiye Temsilcisi

Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Türkvizyon’un Türkiye Adayı Belli Oldu

Bu yıl ilki düzenlenen Türkvizyon şarkı yarışmasının Türkiye Adayı Manevra oldu.

9ysAyNl.png

[video=youtube;QD9G-YHbhvc]http://www.youtube.com/watch?v=QD9G-YHbhvc&feature=youtu.be[/video]​

Türkvizyon yarışmasına TRT Manevra’yı seçti...

İlkay Sipahi, Fatih Konka, Ekrem Yıldırım’dan oluşan Manevra, pop-rock müzik tarzında Türkvizyon yarışması için hazırladıkları “Sen Ben Biz” şarkısıyla ülkemizi temsil edecek. Söz ve Müziği İlkay Sipahi ve Fatih Konka’ya ait şarkı birlik ve beraberlik teması taşıyor.

Türkvizyon Şarkı Yarışması’nın Yarı Finali 19 Aralık 2013’te (18:30) ve Finali 21 Aralık 2013 TRT MÜZİK’te (18:30)
Eşkişehir’de Anadolu Üniversitesi 2 Eylül Kampüsü Beyso Spor Salonu’ndan canlı olarak yayınlanacak.

Yarışmanın organizasyonu Eskişehir Valiliği, 2013 Eskişehir Türk Dünyası Başkenti Ajansı ve TMB TV tarafından yapılmaktadır.

“İlkay Sipahi, Fatih Konka, Ekrem Yıldırım’dan oluşan Manevra, pop-rock müzik tarzında Türkvizyon yarışması için hazırladıkları “Sen Ben Biz” şarkısıyla ülkemizi temsil edecek. Söz ve Müziği İlkay Sipahi ve Fatih Konka’ya ait şarkı birlik ve beraberlik teması taşıyor.”

İŞTE TÜRKVİZYON ŞARKIMIZ:
SEN BEN BİZ

SÖYLE BİR DERDİN Mİ VAR
İÇİNE AKAN
KALBİNİ YAKAN
ÜZÜLME HİÇ NEYE YARAR
BOŞVER
OLDUĞU KADAR

HİÇE SAYIP
GİDENLERE
SONRASINDA
TIPIŞ TIPIŞ DÖNENLERE
VE O
YALANLARA
TEK SÖZÜM VAR

HADi ORDAN

SEN BEN BİZ HEPİMİZ
AYNI DERDE TÖVBELİYİZ
TEK NEFESLE TEK YÜREKTE
AYNI SOFRADA YERİMİZ

ÇAL SAZINI DUYSUN DÜNYA

SÖZ: İLKAY SİPAHİ , FATİH KONKA, CENGİZ ERDEM
MÜZİK: İLKAY SİPAHİ , FATİH KONKA
ARANJÖR: İLKAY SİPAHİ , FATİH KONKA , EKREM YILDIRIM

Müzik Klibinin künyesi:
YAPIMCI :Cengiz Erdem- Deniz Erdem
YAPIM :AVRUPA MÜZİK
KLİP YONETMENİ :KEMAL BASBUĞ
FOTOĞRAFLAR :MEHMET TURGUT

TÜRKVİZYON’UN FORMATI

Kendi ülkelerinde yapacakları elemelerden geçen 24 ülke sanatçısı önce yarı final turunda yarışacak. Yarışmacılar kendi dillerinde ya da Türkçe olarak söyleyecekleri şarkıları ile rekabet edecek, başarılı olan toplam 12 ülke finalde yarışacak.

Türkvizyon’un yarı finali 19 Aralık 2013'’te yapılacak yarışmanın finali ise 21 Aralık 2013 tarihinde düzenlenecek. Yarışmayı kazanan ülke bir sonraki yıl yarışmaya ev sahipliği yapacak.

[URL="http://forum.shiftdelete.net/muzik/320469-turkiye-ve-eurovision-2014-yarismaya-katilmali-miyiz.html"]Anket: Türkiye ve Eurovision 2014 - Yarışmaya Katılmalı Mıyız?[/URL]

Son mesajlar