Öneri Maksimum 3300 Tl Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

eminbyrm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhabalar. yeni bir telefon almayı düşünüyorum ve telefona maksimum 3300 TL verebilirim. çok fazla oyun oynayan biri değilim. 2 günde yada günde bir-iki defa pubg filan oynarım. birde kamerayı çok sık kullanırım. araştırdığım telefonlar arasında oppo reno 5 lite, realme 7 gibi telefonlar var. bunlar hakkında görüşleriniz neler. kullanan memnun kalan vs. var mı?
ayriyeten poco x3 nfc ve poco x pro telefonlarına da baktım. ama dediğim gibi pek fazla oyun oynamıyorum ve bu telefonların arka tasarımı pek hoşuma gitmedi. saydığım 4 telefon haricinde bir öneriniz var mı? yada oppo reno 5 veya realme arasından hangisini önerirsiniz?:):D

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Telefonlarda özellikle çin mallarından uzak durmanı buraya not düşeyim, belki lazım olur :D

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
:tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy:farklı markalara da öneriye açığım :)aynı fiyat aralığında bir öneriniz var mı?

Bu telefonun tek eksi yanı batarya 1 gün gidiyormuş deniyor ama diğer her bakımından üstün bir telefondur. Fiyatı biraz daha tuzlu ama cep piyasasında cihaz bir kere alınır, derdi merdi yok bu telefonun batarya dışında.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Galaxy A52 Olabilir biraz daha çıkarsan

Çıkamassan Reno 5 Lite alın

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Poco X3 Pro genel toplamda o fiyatların en iyi cihazı ama tasarımını beğenmediğiniz için Realme 7 öneririm.