Rehber Maksimum 2500 TL 'ye kadar Monitör Önerisi. -2021 Ağustos-

Bu konuyu okuyanlar

madSlowly

Profesör
Reaksiyon puanı
1,759
Merhaba,
Bir monitör tavsiyesi yapmak istedim hazır güzel monitörler indirimdeyken. Bu Öneride IPS ve 144Hz veya daha üstü olmasına dikkat edeceğim. Ama VA Monitörler de olabilir.

LG UltraGear 24GN650​

24inç,144Hz,1ms, IPS Panel ve FreeSync Premium özelliği var şuan ki indirimli fiyatı 1699 TL. Bence bu fiyatta iken alın derim. 1 tane DisplayPort, 2 Tane HDMI girişi var. VGA Giriş Yok !
Yani yeni nesil ekran kartları ile kullanmalısınız.

Link

MSİ OPTİX G241​

24inç,144Hz,1ms,IPS ve AMD FreeSync özelliği var fiyatı ise 1576 TL yine bu fiyata alınabilecek en iyi monitörlerden. Ama LG'ye kıyasla FreeSync teknolojisi AMD. Yine 1 DisplayPort 2 tane HDMI girişi var

Link

Buda 27inç modeli aynı farkı yok

ASUS TUF VG249Q1R​

24inç,165Hz,1ms, IPS Panel ve FreeSync Premium özelliği var fiyatı 2199 TL. Yine 1 DisplayPort 2 HDMI Girişi var. Almanızı öneririm. Güzel bir monitör.

Link

ViewSonic XG2405​

24inç 144Hz 1ms IPS Panel ve yine FreeSync Premium özelliği var. 2416 TL. Tabii alınır diğerleri indirimde değilken fakat diğerlerine bakın diyorum. Ama ViewSonic'te alabileceğiniz en güzel monitörlerden bir tanesidir. 1 DisplayPort 2 HDMI Girişi var. Zaten 1 DP 2 HDMI artık klasik gibi.

Link

GIGABYTE G27F​

27inç 144Hz 1ms IPS Panel ve yine olduğu gibi FreeSync Premium özelliği var. Şuana kadar sadece MSI'da AMD FreeSync özelliği var. Fiyatı 2440 TL. Çok pahalı mı 27inç için MSI var ama onda da AMD FreeSync var. Ama yine de güzel bir monitördür alternatif olabilir.

Link

AOC tercih etmedim sıkıntıları biraz fazla. İtopyadan linkleri verdim. Ama yine siz İncehesap ve Sinerjiye bakabilirsiniz ve yanlışım varsa düzeltip yeni bir öneri verebilirsiniz.