Maksimum 2500 Tl Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

barisprlk0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
En önemli özellikler kamera , sağlamlık ve bi süre sonra kasmayacak telefon.
Maksimum bütçem 2500 TL lütfen güzel şeyler önerin acil almam gerek

Eawald

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Samsung M21 veya A21s öneririm hocam. Bütçen düşükse başka markaya yönelmeni tavsiye etmem. Arkadaşım Redmi kullanıyor ve sorun yaşıyor. Düşük segmentte Xiaomi önermem.

barisprlk0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Samsung M21 veya A21s öneririm hocam. Bütçen düşükse başka markaya yönelmeni tavsiye etmem. Arkadaşım Redmi kullanıyor ve sorun yaşıyor. Düşük segmentte Xiaomi önermem.
siz hangisini önerirsiniz hocam? Biraz baktım M21 daha iyi gibi eğer öyleyse A21s neden daha pahalı?

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Kasma olayı düşğk segment harici kalmadı. Sağlamlık bilemedim... Kamera da orta segmente yakın olduğu için şuanki telefonundan çok şey fark etmez. Sıfır ise note 8 pro öneririm kullanıyorum. İkinci el ise s9 plus o fiyata pazarlık ile alabilirsin. İşlemci konusunda note 8 pro derim geri kalan ekran, kamera vs konularında s9plus

barisprlk0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Kasma olayı düşğk segment harici kalmadı. Sağlamlık bilemedim... Kamera da orta segmente yakın olduğu için şuanki telefonundan çok şey fark etmez. Sıfır ise note 8 pro öneririm kullanıyorum. İkinci el ise s9 plus o fiyata pazarlık ile alabilirsin. İşlemci konusunda note 8 pro derim geri kalan ekran, kamera vs konularında s9plus
xiaomi telefonlar için gofret gibi hemen kırılıyor diyen çok kişi gördüm internette bu da korkutuyo biraz beni sizce de öyle mi

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
Oppo A73 veya TCL 10 plus öneririm. Bütçeyi arttırıp Realme 7 alırsanız daha iyi olur.
M21 tamam da, A21s rezalet bir telefon. Konu sahibinin önceliklerini karşılamıyor.

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
xiaomi telefonlar için gofret gibi hemen kırılıyor diyen çok kişi gördüm internette bu da korkutuyo biraz beni sizce de öyle mi
Telefonlar hiç gofret gibi kırılmadı ki..
Herhangi bir şekilde elden düşürüp kırma ise o kullanıcı hatası zaten ama modele göre kaliteli camlar oluyor. Sağlamlıktan kastınız buysa gorilla glass 5 var bu telefonda. Yazılımsal bir problem de görmedim. Ben daha çok oyun oynadığım için bu telefona geçtim s9 plus ı da özlüyorum gerek kamerası gerekse amoled ekranı ile....

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
M21 en iyi tercih
a21s ? çöp