Maksimum 1000TL Bütçeye Telefon Önerisi?

expercies

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler arkadaşlar. Yakın zamanda telefon almak istiyorum max. 1000 lira bütcem var ve telefon teknolojisinden epeyi uzak kaldım. Sizce ne alabirim çok araştırdım ama bir türlü karar veremedim yardımlarınızı bekliyorum şimdeden teşekkürler.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Hocam Gm Discovery en iyi fp ürünüdür. Ben size onu öneririm. Hem 1000 liraya gerek yok sadece 600 lira. Araştırın. Emin olun tatmin olacaksınız.

expercies

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle zaman ayıdrığınız ve düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Şunu belirtmek isterim ki tablet ve ipad kullanıcısıyım aynı zamanda o yüzden çok fazla bi oyun merakım yok. Benim istediğim şöyle 2-3 sene kullanabileceğim dayanıklı ve teknolojiden beni çokta uzak tutmayacak güncelleme alan bi cihaz.

expercies

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
önerin için sağol kardeş bende sony xperia modellerine sıcak bakıyorum ama model konusunda kararsızım

talha1235

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardes general mobileden uzak dur
sony xperia sp nokia lumia 720 yada htc 8x benim tercihim htc 8x olurdu ama sen bilirsin aklin varsa general mobileden uzak dur

Qrpheus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynen general mobile alınmaz güncelleceğini sanmıyorum telefonları nokia lumia falan da alınmaz android iyi

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Keşke senin gibi düşünen bir kafam olsaydı senin için telefon seçmek çok kolay.İllaki şimdi alacaksan nexus 4 tam anlatımına uygun 1150ye sıfır bulursun.Ama senin yerinde olsaydım biraz daha para biriktirip nexus 5 çıkınca onu alırdım.Ben spyi kullandım önermiyorum kamerası ve wifi çekim kalitesi kötü tasarımı her ne kadar şık olsada fazla ağır ayrıca sonylerin arayüzü htc sense 5 lgnin g proda kullandığı samsungların genel olarak kullandığı arayüz kadar kullanışlı değil.Birde sp su geçirmeme özelliği olmamasına rağmen hoparlörü z kadar vasat onu da eklemiş olayım.Ekranı benim discoverynin yanında çok sönük kalıyor bunu da belirmek isterim.

expercies

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aslında bende sony ve htc arasında kaldım düşündüğüm sadece bu iki markanın ürünleri fakat model konusu çok karışık hala bi fikir sahibi değilim. Sony xperia sp ve htc desira x banada iyi gibi geldi ama kararsızım. Hala yardımlarınızı bekliyorum.

expercies

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cihaz donanım olarak iyiymiş fakat güncellemelerinde sıkıntı var güncelleme alamıyor.

2_pac

Asistan
Reaksiyon puanı
0
4x hd 4.1.2 aldı ama ben tegra 3 önermıyorum bence nexus 4 çok güzel bir cihaz

expercies

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tasarım olarak hoşuma gitmedi nexus 4. Siz neden tegra 3 önermiyorsunuz peki?

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Oyun oynamayacam diyorsun sanal tuş sıkıntı yaratmaz snn için 2 yıl güncelleme alsın demişsin oda nexus 4 yada beklersen biraz daha para ekleyip nexus 5 alırsın işini görür.Çok düşünülecek bir durum yok ortada.Nexus cihazlar hariç hiçbir firmaya güvenemezsin 2 yıl güncelleme konusunda.O yüzden dedim snn telefon seçmen çok kolay diye güncelleme alması kesin tek bir seri var oda nexus serisi.Zaten başka şansın yok.

2_pac

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tegra 3 ısınma sorunu var ve artık eski bir işlemci sony xperia L tegra 3 ten daha iyibir performas sunuyo ama karar size kalmış ben olsam xperia L derim . fiyat : 800-850 TL.

expercies

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki xperia L mi yoksa xperia SP mi? sizce

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hocam haklısın nexus güncelleme konusunda sıkıntı yaratmaz ama telefonun biraz daha şık olmasına da önem veriyorum yoksa dediğin gibi nexus 4 ü alır geçerim

andorid'n hüküm sürdüğü bi zamanda windows phone kullanmak ne kadar mantıklı olabilir ki sizce?

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
peki xperia L mi yoksa xperia SP mi? sizce

Hocam haklısın nexus güncelleme konusunda sıkıntı yaratmaz ama telefonun biraz daha şık olmasına da önem veriyorum yoksa dediğin gibi nexus 4 ü alır geçerim

andorid'n hüküm sürdüğü bi zamanda windows phone kullanmak ne kadar mantıklı olabilir ki sizce?
L kullanmadım ancak sp kullndım.Spnin kendine özgü eksileri var bide sonynin genel olarak eksikleri var.Spnin eksileri 1-kamerası kötü 2-dokunmatik algısı zayıf 3-kendi boyutuna göre çok ağır Sonynin genel olarak eksileri 1-arayüz şık ancak kullanışlı değil 2-wifi çekim kaliteleri düşük 3-ne kadar övselerde ekranı tft canlı değil 4-sistem çok ram kullanıyor 5-çabuk ısınırlar 6 sony gibi bir markadan ben açıkçası güzel bir video oynatıcı beklerdim ancak galeriden resim açar gibi video açıyor bu konuda samsungtan ciddi derecede fark yediğini söyleyebilirim

2_pac

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya s4 mininin aslında kullanımı kolay ara yüzü hoşuma gitti ama lg optimus l9a da bakabilrsn l9 güncelleme aldı 3-4 ay önce

expercies

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam nerdeyse SP' ye karar vermiştim ama bu söylediklerin beni çelişkiye düşürdü ve vazgeçme noktasına geldim.

samsung bana malzeme olarak kalitesiz geliyor o yüzden tercihlerimin dışında tutuyorum bu önyargı olabilir ama samsung sağlam bi görüntü vermiyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bunun dışında alternatif olması adına yine 1000 tl civarı önerebileceğiniz telefon var mı acaba?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba bence general mobile discovery al yada samsung galaxy note 3 al bende Samsung galaxy note 3 var çok memnunum abimdede general mobile discovery var oda memnun