Maks 1200 tl

ccc123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar maks 1200 tlye 5 veya daha üzeri ekran full hd iyi bataryalı kaliteli bir telefon arıyorum

kamerası donanımı kalitesi iyi olmalı ve ekranı sağlam olmalı düşürünce s4 gibi bianda kırılmamalı mesela arkadaşta htc m7 var kaçkere düşürdü hala bişey olmadı.

aklımda general mobile 4g ve meizu mx4 pro var ama bilemiyorum arkadaşlar telefona fazla parada vermek istemiyorum lenovo vibe x2 gördüm ama ekranda gorilla glass yokmuş bianda kırılır o telefon.

ucuz kaliteli güzel bir telefon arıyorum.

Teşekkürler

IELENOR

Asistan
Reaksiyon puanı
17
arkadaşlar maks 1200 tlye 5 veya daha üzeri ekran full hd iyi bataryalı kaliteli bir telefon arıyorum

kamerası donanımı kalitesi iyi olmalı ve ekranı sağlam olmalı düşürünce s4 gibi bianda kırılmamalı mesela arkadaşta htc m7 var kaçkere düşürdü hala bişey olmadı.

Aklımda general mobile 4g ve meizu mx4 pro var ama bilemiyorum arkadaşlar telefona fazla parada vermek istemiyorum lenovo vibe x2 gördüm ama ekranda gorilla glass yokmuş bianda kırılır o telefon.

Ucuz kaliteli güzel bir telefon arıyorum.

Teşekkürler

= lg g2

ccc123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lg nin tasarımı hiç hoşuma gitmiyor hocam zarif tasarım istiyorum ve lg bana kaba geliyor.

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
General mobile 4G de MX4 Pro da önermiyorum.

Gm 4G'nin kronik sorunları biterse tercih edebilirsiniz.

Mx4 pro'daki işlemci de 2K ekrana uyumlu değil. LG G3 için diyorduk S801 yetmiyor diye ama LG lollipopdan önce kitkatı iyileştirmek için yaptığı güncellemelerde sorunu büyük ölçüde çözdü. Tabi ki Qualcomm'un yardımlarıyla. Peki MX4 Pro'ya ve Exynos işlemcisine kim yardım edecek? SAMSUNG mu?

SAMSUNG kendinden aciz. Note 4'de hala 64 bit kilidi duruyor.

Ayrıca LG'nin tasarımının kaba durduğunu da ilk defa sizden duydum. Tasarım göreceli kavramdır da bilemedim şimdi siz öyle diyince.

Bunu dediğinizden dolayı da önerim desire eye ya da Z2.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kabamı :flowers: Lg yi hiç elinize aldınızmı o kavisin zerafeti ağır gibi gorunsede elinize alınca Z2 den hafifliği o görüntü kalitesi o kameranın 13 megapixel gibi alınca içindeki lenslerinin kalitesi anlatılmaz tadılır

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar maks 1200 tlye 5 veya daha üzeri ekran full hd iyi bataryalı kaliteli bir telefon arıyorum

aklımda general mobile 4g ve meizu mx4 pro var ama bilemiyorum arkadaşlar telefona fazla parada vermek istemiyorum lenovo vibe x2 gördüm ama ekranda gorilla glass yokmuş bianda kırılır o telefon.

ucuz kaliteli güzel bir telefon arıyorum.

Teşekkürler
1200 e bulabilirsen bak lg g3 al bulamassan lg g2 meizu mx4 var 900-1000 tl arasınada vodafone smart 6 var turkcell t60 var 700 tl yede gm 4g var

ccc123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar huawei mate 7 ekranı sağlammıdır ? gorilla glass yok galiba ?

brkelit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Huawei ascend g7 daha sonra huawei honor sahibinden de bulabilirsiniz daha sonra sony z2 ve lg 3 tavsiye edebilirim kendimce

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Dayanıklı ve Full Hd Diyosan Zenfone 2 ama kalın biraz .

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Darbeye dayanıklı ekran şans işi ve telefonun düşme açısına bağlı biraz.

ccc123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar sony xperia c4 çok hoşuma gitti ne düşünüyorsunuz ?