Magnum Reklamında Oynayan Türk !!!

Bu konuyu okuyanlar

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Kıvanç ilk kez...

kivanc-tatli2_343.jpg

Kıvanç Tatlıtuğ, ilk kez oynayacağı reklam filmi öncesi konuştu.

Josh Holloway ve Benicio Del Toro gibi dev isimlerin ardından Magnum'un reklam filmlerinde rol alan üçüncü erkek oyuncu ve ilk Türk olma ünvanını da taşıyan Kıvanç Tatlıtuğ, dün düzenlenen toplantıda basının karşısına çıktı.

Tatlıtuğ, öncelikle Magnum'un Ömer Faruk Sorak tarafından çekilen reklam filminde rol alacak. Ünlü oyuncu daha sonra bir dijital kampanyayla sosyal medyada da Magnum severlerle buluşacak.Tatlıtuğ, Ömer Faruk Sorak'ın çekeceği reklam filminin senaryosuyla ilgili detay vermekten kaçınırken, "Filmde sizi Kuzey olarak mı göreceğiz?" sorusuna ise, "Şu ana kadar 34 bölüm çektik. Kuzey üç ya da dört bölüm gülmüştür. Ben öyle değilim. Normal hayatta gülmeyi ve tebessüm etmeyi severim. O yüzden Kuzey ile hiç alakam yok. Kendimle barışık bir insanım" diye yanıt verdi.

http://birbak.mynet.com/detay/foto-analiz/ozel-plaka-taktirdi-che/16573/6#magazin-baslik

Yakışıırrrrrrr :)

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
2'ncisi de ben olurum artık :p

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Kıvanç'ın dublörü falan :p

Amanda

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Şu adamı bi ben sevemedim ya çok soğuk tipini de beğenmiyorum erkek dediğin esmer olur ya :D

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Vay diyecektim :p oynasın bakalım :) Malum, dizilerle prim yaptı dış ülkelerde de en büyük neden budur :)

GaMeRR119

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Break Dance Oyna Kıvanç O Sana Çok İyi Oturur :D

ddyws

Asistan
Reaksiyon puanı
0
magnum sarışın erkeleri mi seviyor? :D
bkz. Josh holliway-Kıvanç Tatlıtuğ haha

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Magnum Reklamında Oynayan Türk !!!

uzaya çıkan türk gibi olmş. :D sanki dondurma reklamında oynamak çok matah birşey. :D nihayetinde yalanarak yenilen bir yiyecekten bahsediyoruz. :mrgreen:

uNerreicht

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kendisine 1 Milyon Lira verilmiş galiba. Bir magazin programında duymuştum :)

LeaveNhA

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Kıvançç, hayırrr...

Yediğim tek dondurmadan soğutmaya hakkın yok..!

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
o elindeki ne len. delikanlı adama yakışıyormu. iyiki max reklamında oynamıyor. max aslanıyla serüvenler felan :D:D

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
48 50 sn için 1 milyon haaa,adeletini Dünya :p

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
48 50 sn için 1 milyon haaa,adeletini Dünya :p

işte ben de buna çok pis uyuz oluyorum. bir daha algida kesinlikle almayacağım.

of çay kadir inanır'a 700 bin tl, çay kur da müslüm gürses'e 400 bin tl vermiş. bu iki çayı da bir daha alan namert olsun.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
işte ben de buna çok pis uyuz oluyorum. bir daha algida kesinlikle almayacağım.

of çay kadir inanır'a 700 bin tl, çay kur da müslüm gürses'e 400 bin tl vermiş. bu iki çayı da bir daha alan namert olsun.
Ofçaydan başkasınıda içemiyorumki ben.. Hepsini denedim ama ofçayın tadı başka..

Kıvanç a gelince bende hoşlanmıyorum bu adamdan yaa. Hele bide Polat Alemdar la filan karşılaştırıyorlar yaa sinir oluyorum.. Polat kim bu kim..

GaMeRR119

Profesör
Reaksiyon puanı
1
bumuydu kıvançın oynayacağı reklam...:)...garının teki dondurma yalayo kıvanç tabi bunu görünce arabayı durduruyo sonra 5 6 garıda arabanın etrafını sarıyo kıvanç oğlan bunları cekio...la ben bundan hic bisey anlamadım...ula bari derimod gibi reklam olsaydı garı hani adamı soyuyo yaa :)

neons41

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şu adamı bi ben sevemedim ya çok soğuk tipini de beğenmiyorum erkek dediğin esmer olur ya :D

Oww çok ağır bu şimdi.Yıkıldım resmen.Zaten sarışın bir erkeğim diye triplerdeyim bu tür yorumlarıda görünce iyice kötü oluyorum.Türkiye'deki esmer merakı nedir anlayamadım Avrupada durum farklı oradada sarışın erkekler popüler oluyor :) Irkçılık yapmayın içi güzel olsun içi :D :D

Amanda

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Oww çok ağır bu şimdi.Yıkıldım resmen.Zaten sarışın bir erkeğim diye triplerdeyim bu tür yorumlarıda görünce iyice kötü oluyorum.Türkiye'deki esmer merakı nedir anlayamadım Avrupada durum farklı oradada sarışın erkekler popüler oluyor :) Irkçılık yapmayın içi güzel olsun içi :D :D
Ben genelde Türk kızlarının sarışın hayranı olduklarını biliyorum yanlış mıyım ? amaannn orası öyle elbettee :D

Son mesajlar