Mağazam ihtiyacınız olursa.

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
64
Arkadaşlar merhaba. Gamesatışta kendi onaylı mağazam bulunmakta.
Eğer bir şey almak isterseniz satabilir yada mağazadaki lerden alabilirsiniz. Siz forum arkadaşlara indirim yaparım. Burdan gelecek bütün paralarla PC alıcam? ve kalanla bağış yapıyorum . Şu ana kadar 15 TL bağış yaptım. İşte linkim

Zuladan eklenti de istiyorsanız satabilirim .

Reaksiyon puanı
64

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Hocam bu tip bir reklam yapmak ne kadar doğru buna yetkililer karar versin ancak müşteri kazanmak istiyorsanız "mesaj" yerine "msj" yazmayın ve ya "karakter" yerine "krktr" yazmayın. Bunlar hem Web aramalarında hem müşteri kazanımında çok kötü sonuçlara yol açar.

Reaksiyon puanı
64
Hocam bu tip bir reklam yapmak ne kadar doğru buna yetkililer karar versin ancak müşteri kazanmak istiyorsanız "mesaj" yerine "msj" yazmayın ve ya "karakter" yerine "krktr" yazmayın. Bunlar hem Web aramalarında hem müşteri kazanımında çok kötü sonuçlara yol açar.
Doğru diyorsunuz . Düzelticem sağolun.

Reaksiyon puanı
64
Güncelledim ama onay süresi 10 dkkada gelir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rica ederim. Bilgisayarınız için ise şimdiden hayırlı olsun diyorum. :)
Sağolun

Arkadaşlar ve sizin satmak istediğiniz şeyleri satabilirim. %5 komisyon bana yeterli. (Eğer isterseniz)

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,293
Bende watch Dogs 2 ve AC 2 bulunan hesabımı Rainbow six siege le takas etmek istiyordum alcak bulamadım :D

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554
Eğer bir şey almak isterseniz satabilir yada mağazadaki lerden alabilirsiniz. Siz forum arkadaşlara indirim yaparım. Burdan gelecek bütün paralarla PC alıcam? ve kalanla bağış yapıyorum . Şu ana kadar 15 TL bağış yaptım. İşte linkim

Zula yı bilmem ama Epic GAmes de ücretsiz bulduklarını satarsan kimse almaz ben diyeyim.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,293
watch dogs ve assasins creed u play hesabımda bu arada

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554

Zula yı bilmem ama Epic GAmes de ücretsiz bulduklarını satarsan kimse almaz ben diyeyim.

Reaksiyon puanı
64
100 TL'den satışa çıkarta bilirim
Yada istediğiniz miktardan site 10tl alıcak 90 TL kalıyor ben 5 lira alırım. Kartınıza transfer için 4 TL. Alıyor yani kartınıza 81 TL'ye dönüştürebiliriz.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,293
Bence değerlenir şuanda satın alan az olur ama sonraki zamanlarda net değerlenir

hakantalha

Asistan
Reaksiyon puanı
123
Watch Dogs 2 önceden Uplay'de de ücretsiz olmuştu FM parasını hak eden oyun değil. 70 Lira gibi fahiş bir fiyata zor satarsınız.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
İyi de bu oyunların hepsi bedava ki? İnsanlarda şöyle bir psikoloji oluyor. O hesaptaki tüm oyunlar daha önce bedava olduysa o hesaba 500 küsür TL vermez kimse diye düşünüyorum.

hakantalha

Asistan
Reaksiyon puanı
123
Aynı hesapları yarı fiyatından ucuz satanlar var. Onlar dururken sizin hesabınızı alacaklarınızı sanmam.

Reaksiyon puanı
64
İyi de bu oyunların hepsi bedava ki? İnsanlarda şöyle bir psikoloji oluyor. O hesaptaki tüm oyunlar daha önce bedava olduysa o hesaba 500 küsür TL vermez kimse diye düşünüyorum.
Ama artık öyle değil ve alan olucaktır bence. GTA 5 almak istiyorum diyecekler fakat ona o kadar para vereceğime bunu alırım diyen olucaktır.

Aynı hesapları yarı fiyatından ucuz satanlar var. Onlar dururken sizin hesabınızı alacaklarınızı sanmam.
Umut dünyası . ?

Yanlış anlamazsanız bişi söyleyebilir miyim. Ama sadece kendi fikrim.

hakantalha

Asistan
Reaksiyon puanı
123
Ama artık öyle değil ve alan olucaktır bence. GTA 5 almak istiyorum diyecekler fakat ona o kadar para vereceğime bunu alırım diyen olucaktır.

Umut dünyası . ?

Yanlış anlamazsanız bişi söyleyebilir miyim. Ama sadece kendi fikrim.
?