Madagascar 2

WaterBoy

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Madagascar2poster.jpg

imdb puanı : 7.3/10
Yapım : 2008, ABD
Tür : Animasyon / Komedi / Macera
Yönetmen : Eric Darnell, Tom McGrath
Senaryo : Etan Cohen
Seslendirenler : Sacha Baron Cohen, Ben Stiller, Chris Rock, Jada Pinkett Smith, David Schwimmer, Cedric the Entertainer , Andy Richter
Yapımcı : Mireille Soria
Müzik : Hans Zimmer
Dağıtım : UIP Filmcilik
Gösterim Tarihi : 28 Kasım 2008

New York hayvanat bahçesi sakinleri Aslan Alex, Zürafa Melman, Zebra Marty ve Hipopotam/ Suaygırı Gloria’nın maceraları “Madagascar 2” de ilk filmin sonunda kaldığı yerden devam ediyor. İlk filmde kahramanlarımız New York’tan Madagascar Adası’na gelmişti. “Madagascar 2” ise kahramanlarımızın Afrika macerasını konu alıyor.

bthnktn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İzledim güzel olmuş tavsiye ederim ama altyazılı izledim dublaj eminim çok daha güzel olacaktır..

WaterBoy

Profesör
Reaksiyon puanı
5
İzledim güzel olmuş tavsiye ederim ama altyazılı izledim dublaj eminim çok daha güzel olacaktır..

Ah be dostum keşke burdada altyazılı olsaydı inan bana orjinal seslerin yerini hiçbir dublaj tutmuyor.

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
ilk film çok güzeldi,bu da aynı gibi. ben animasyon filmleri normal filmlerden daha çok seviyorum. çoğu filme on basar, özellikle pixar yapımı filmler.

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
1. Film süperdi merakla dublajını bekliyorum inşAllah ilk filmdekiler seslendirir yeniden

ledzeppelinfan

Profesör
Reaksiyon puanı
0
sana göre öyle.yoksa dublaj kadar iğrenç birşey yok Türkiye de.wall-e nin adını bile(evet adını.ve anlamı olmayan bir ad)
voli diye çeviren yöneticilerin, görevlilerin olduğu bir ülkede kendi kendime bir söz verdim.ne olursa olsun dublajlı izlemeyeceğim.eminim ki bu filminde orjinal dili daha iyidir.en kısa zamanda izleyeceğim.

ilk film mi daha güzeldi bu mu daha güzel?

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
İLk filme bitmiştim :D özellikle penguenlere umarım ilk film kadar komiktir