Macro Fotoğraf ve Macro Slow Motion Video

Bu konuyu okuyanlar

erkankso

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Macro fotoğrafçılıkla ilgileniyorum, ancak gün oluyor fotoğraf makinasını yanımda olmadığı zaman güzel karelerle karşılaşıyorum, bu gibi durumlarda macro fotoğraf ve macro slow motion videolar çekebileceğim telefon önerilerinizi rica ediyorum. Ben epey adlı siteden karşılaştırmalar yaptım karşıma Xiaomi Mi Note 10 çıktı, düşüncelerinizi bekliyorum.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Macro kamera orta segmentte öylesine koyuluyor memnun etmez ama Mi Note 10 kamera tarafıyla öne çıkan bir cihaz macro kamera performansını bilmiyorum youtube'dan test videolarına bakmak gerek

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Macro fotoğrafçılıkla ilgileniyorum, ancak gün oluyor fotoğraf makinasını yanımda olmadığı zaman güzel karelerle karşılaşıyorum, bu gibi durumlarda macro fotoğraf ve macro slow motion videolar çekebileceğim telefon önerilerinizi rica ediyorum. Ben epey adlı siteden karşılaştırmalar yaptım karşıma Xiaomi Mi Note 10 çıktı, düşüncelerinizi bekliyorum.
Bütçeniz nedir?

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Sizin açıdan hiç bakmadım olaya /makro ve slow motion/.
ama kameraya yönelik birşey alacak olsaydım eğer hiç kullanmadığım iphone son serisi veya sony'nin son serisini düşünürdüm.

erkankso

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sizin açıdan hiç bakmadım olaya /makro ve slow motion/.
ama kameraya yönelik birşey alacak olsaydım eğer hiç kullanmadığım iphone son serisi veya sony'nin son serisini düşünürdüm.
iphone slow motion konusunda iyi ama macro da başarılı değil ayrıca istediklerimi iphone yapabilseydi bile benim için en büyük sorunu pil kapasitesidir.