MacOS 10.5.4 Güncellemesinden Sonra

Bu konuyu okuyanlar

kozmiknokta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese iyi günler. MacBook Air 2017 sahibiyim. son gelen 10.5.4 güncellemesinden sonra Safari üzerinde G-mail hesabımda dolanırken donmalar olduğunu gözlemledim. Özellikle sayfayı aşağı kaydırırken ve başka sayfalara girerken oluyor bu. Bilgisi olan biri aydınlatabilir mi? (Bilgisayarım yaklaşık 1 aylık.)
Ayrıca Top-Eleven oynarken safari üzerinden belleği 1200 e düşür gibi 1300 e düşür gibi bildirimler geliyor. Bu ne anlama geliyor. ? Ve cihaz aşırı ısınıyor.

Son düzenleme:

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
ben macbook pro 2017 kasa kullanıyorum bende öyle bir sorun yok.

BHA

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Herkese iyi günler. MacBook Air 2017 sahibiyim. son gelen 10.5.4 güncellemesinden sonra Safari üzerinde G-mail hesabımda dolanırken donmalar olduğunu gözlemledim. Özellikle sayfayı aşağı kaydırırken ve başka sayfalara girerken oluyor bu. Bilgisi olan biri aydınlatabilir mi? (Bilgisayarım yaklaşık 1 aylık.)

Pro 2018 kullanıcısıyım, henüz. bende de bir sorun yok.Güncellemeden kaynaklı sistematik bir problem olabilir. Merak etmeyin kısa süre içinde bir güncelleme ile düzeltilecektir. Çok dert etmeyin bilgisayar ile alakalı bir sorun olmadığına eminim.

ben macbook pro 2017 kasa kullanıyorum bende öyle bir sorun yok.

kozmiknokta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben macbook'u bu tarz küçük saçmalıklarla uğraşmamak için satın aldım. Daha önce windows kullanıyordum. Windowstan bunalmıştım anlaşılan kurtulamayacağım. :)

BHA

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Ben macbook'u bu tarz küçük saçmalıklarla uğraşmamak için satın aldım. Daha önce windows kullanıyordum. Windowstan bunalmıştım anlaşılan kurtulamayacağım. :)
Ne yazık ki her yerde bu sorunlar var, kısa sürede çözülmesi dileğiyle :)

kozmiknokta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Problemi buldum. Problemin sebebi kullandığım genişletmelermiş. Ghostery lite buna sebep oldu.