Macbook

Bu konuyu okuyanlar

Delciauta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben macbook almak istiyorum ve bir öğrenciyim işime yararmı yaramazmı kullanıcılardan bilgi almak isterim. Macbook almak için bir site buldum ama güvenilir olduğundan emin degilim bu siteden alışveriş yapıp memnun kalan varsa yada fikri olan varsa cevap verirse sevinirim site adı Pt.com.tr

Reaksiyon puanı
8,010
M1 işlemcili modeli alacaksanız kesinlikle tavsiye ederim. Ek olark pt.com.tr güvenilir bir site.

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
öğrencisin o kadar para vermeye gerek yok aynı görevi daha ucuz windows cihazlarda da halledebilirsin site hakında bir fikrim yok yüksek işlemci gerketiren programalarda işlemler yapmayacaksan hiç gerek yok dünya para vermeye

Delciauta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
öğrencisin o kadar para vermeye gerek yok aynı görevi daha ucuz windows cihazlarda da halledebilirsin site hakında bir fikrim yok yüksek işlemci gerketiren programalarda işlemler yapmayacaksan hiç gerek yok dünya para vermeye
Bilgisayar önerirsen sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

M1 işlemcili modeli alacaksanız kesinlikle tavsiye ederim. Ek olark pt.com.tr güvenilir bir site.
Nasıl eminsin ben bi sitede okudum sipariş gelmiyormuş

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520