Macbook pro'da cookies'lere nasil izin verebilirim?

Bu konuyu okuyanlar

gul sen8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba,

Odeme yapmak istedigim bir web sitesi gecersiz islem hatasi veriyor ve cookies'ler icin her zaman onlara izin vermem gerektigini soyluyor. Bunu yapmak icin sistem tercihlerine baktim ama bulamadim. Yardimci olabilir misiniz?

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,930
Merhaba,

Odeme yapmak istedigim bir web sitesi gecersiz islem hatasi veriyor ve cookies'ler icin her zaman onlara izin vermem gerektigini soyluyor. Bunu yapmak icin sistem tercihlerine baktim ama bulamadim. Yardimci olabilir misiniz?
Chrome mu kullanıyorsunuz? Öyle ise link çubuğundaki İ yuvarlak tuşuna ya da Kilit resmine basın. Çerezler e her zaman izin ver deyin. Eğer orda yok ise site ayarları kismindan yapın.

gul sen8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Evet chrome kullaniyorum ama ayarlara, site ayarlara girdim cookies'lerim sanirim izin verilmis halde. Cok anladigim birsey degil bilgisayar. Baska ne yapabilirim? Odeme yapmak istedigim sitede sagidaki kutu cikiyor:

Safari_Settings.png

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,930
Never da kalmalı.

gul sen8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
o never kismini bulamiyorum. Sanirim bu cikan kutu windows'a gore, benim bilgisayarim macbook pro, bir fark yaratir mi? yoksa chrome'un sitesinden mi yapmam gerekiyor sadece?

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,930
Aslında MacBook Pro nuza Windows 10 kurabilirsiniz. Dual boot ya da normal olarak.

gul sen8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
O dediginizi yapabilsem keske ama dedigim gibi anladigim birsey degil bilgisayar. Bu basit seyde bile zorlaniyorum.

mnabikoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar nasıl konu açacağımı bilmiyorum o yüzden buraya yazıyorum kusura bakmayın . MacBook Pro kullanıyorum sürüm güncel . bazı web sitelerinden uygula inmek istediğimde flash player indiriyor sürekli bunun önüne nasıl geçebilirim

gul sen8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
merhaba arkadaşlar nasıl konu açacağımı bilmiyorum o yüzden buraya yazıyorum kusura bakmayın . MacBook Pro kullanıyorum sürüm güncel . bazı web sitelerinden uygula inmek istediğimde flash player indiriyor sürekli bunun önüne nasıl geçebilirim
Merhaba,

Yanlis yere yazmissiniz. Soyle olacak: Acmak istediginiz konuyu belirleyin ve sonra ekranin sag ust kisminda bulunan YENI KONU AC'a tiklayin, boylece yeni konu acmis olursunuz. Benim sayfama yazdiginiz bu soruyu sadece benim actigim konuya goz atanlar gorebilirler. Kolay gelsin