Macbook Pro SSD

Bu konuyu okuyanlar

berk9706

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, bende macbook 2017 120gb bilgisayarım var. Depolama alanı yetmiyor artık sizce taşınabilir ssd alsam bir sıkıntı olur mu? İnternetten araştırdığımda SanDisk Extreme SSD 500GB önerdiler? Sizce almak mantıklı mı veya sizin öneriniz var mı?

batuhanluft

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Merhaba,

Harici bir depolama birimi kullanmanızda hiç bir sıkıntı olmaz, hatta garanti süresi tamamlanmış bir ürün olduğundan doğrudan içine istediğiniz depoloma boyutuna sahip SSD takabilir/taktırabilirsiniz. Marka tavsiyesi isterseniz Samsung marka SSD'lerin daha iyi performans gösterdiğini söylemek mümkün.

Sevgiler.

berk9706

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba,

Harici bir depolama birimi kullanmanızda hiç bir sıkıntı olmaz, hatta garanti süresi tamamlanmış bir ürün olduğundan doğrudan içine istediğiniz depoloma boyutuna sahip SSD takabilir/taktırabilirsiniz. Marka tavsiyesi isterseniz Samsung marka SSD'lerin daha iyi performans gösterdiğini söylemek mümkün.

Sevgiler.
ben Ankara'da oturuyorum acaba içine nasıl takıcam veya bunu yapan kişiler var mı güvenilir?

batuhanluft

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
ben Ankara'da oturuyorum acaba içine nasıl takıcam veya bunu yapan kişiler var mı güvenilir?
Herhangi bir mümkünse yetkili Apple servise giderek kolayca değişim sağlayabilirsiniz. SSD'yi kendiniz alıp giderseniz işlem daha uygun fiyatlı olacaktır. Sadece YouTube üzerinden bile bir kaç video izleyerek değişimi kendiniz yapabilirsiniz, örnek bir video bırakayım sizin için.

Sevgiler.

berk9706

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herhangi bir mümkünse yetkili Apple servise giderek kolayca değişim sağlayabilirsiniz. SSD'yi kendiniz alıp giderseniz işlem daha uygun fiyatlı olacaktır. Sadece YouTube üzerinden bile bir kaç video izleyerek değişimi kendiniz yapabilirsiniz, örnek bir video bırakayım sizin için.

Sevgiler.
harici ssd'ye ios kursam acaba ssd'i takılı olmadığında çalışır mı yinede?( örneğin dışardayım yanımda ssd yok fakat macbooku açsam)
Mesaj otomatik birleştirildi:

taşınabilir ssd'ye ios kursam acaba ssd'i takılı olmadığında çalışır mı yinede?( örneğin dışardayım yanımda ssd yok fakat macbooku açsam)

batuhanluft

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Farklı sata girişlerine sahip olduğu için hariciyi işletim sistemi olarak görür mü bilmiyorum, hiç denemedim o şekilde çalıştırmayı.

Sevgiler.

Son mesajlar