Bu konuyu okuyanlar

eerenk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle herkese iyi günler
Yeni Macbook Pro M1 aldım, bugün elime ulaştı bi lol oynayayım dedim ve oyun yüklenirken oyunun menüsünde takılı kaldı. Alttan oyundan çık dedim ve tekrar girdim düzeldi oyuna girdim oyun sonundaki ekrana gelen zafer yazısından sonra yine takıldı ama arkadan sesler geliyor ve mouse hareket ediyordu ama hiç bir şekilde oyun kapanmadı, mecburen touch id ye basılı tutarak kapatıp açmak zorunda kaldım sizce geri göndermeli miyim? Veya sebebi nedir yardımcı olursanız sevinirim.

Mistralcoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bilgisayar yeni çıktı, çoğu uygulama ve oyun rosetta üzerinden çalışıyor.Uyumlu olmadıgı için olabilir.

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
MacBook'lar oyun için tasarlanmış bilgisayarlar değillerdir. İşlemcilerin yeni çıktığını da düşünürsek henüz uyumluluk sağlanmamış olabilir. Açıkçası oyun oynayamamak bir sorun değil MacBook'lar için. Diğer işlerinizde herhangi bir sorun yaşatmıyorsa tamamen oyuna bağlıdır sorun.

KRZMNİTK

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,067
MacBook'lar oyun için tasarlanmış bilgisayarlar değillerdir. İşlemcilerin yeni çıktığını da düşünürsek henüz uyumluluk sağlanmamış olabilir. Açıkçası oyun oynayamamak bir sorun değil MacBook'lar için. Diğer işlerinizde herhangi bir sorun yaşatmıyorsa tamamen oyuna bağlıdır sorun.
evet

Ichilai

Öğrenci
Reaksiyon puanı
66
m1 çipli air kullanıyorum haftalardır LOL oynuyorum bir sorunla karşılaşmadım , dilerseniz silip yeniden kurun oyunu , bir de güncellemeyi yaptınız mı big sur 11.1 olarak ? eksikse onu da tamamlayın dilerseniz

eerenk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
m1 çipli air kullanıyorum haftalardır LOL oynuyorum bir sorunla karşılaşmadım , dilerseniz silip yeniden kurun oyunu , bir de güncellemeyi yaptınız mı big sur 11.1 olarak ? eksikse onu da tamamlayın dilerseniz
güncellemeleri yaptım şimdi silip tekrar yükleyeceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyun için degil de ondan...
oyun için almadım zaten denemek istedim