Macbook Air 2018 16 gb ramli modeli web site ve program kodlamak için iş görür mü?

Bu konuyu okuyanlar

yilmazalaca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,

1 hafta içerisinde bir laptop alacağım ve bunu sadece iş bilgisayarı olarak kullanacağım şuanki kullandığım Windows PC bozulduğu için acilen almam gerekli ve artık ciddi anlamda Windows işletim sisteminden bıktım... Kullandığım cihazda kötü değildi ancak soğudum. Şuanki alacağım Macbook Air'de 9600 gibi bir fiyata denk geliyor ayrıca yanında beats kulaklıkda(2 bin küsür)hediyesi. Kullanacağım programlar,IDE ve derleyiciler: PHP Storm,VS Code,Python,PS CS 6(Orta Düzey),Vegas Pro(Uzun render almayacağım) bunlardır. Lütfen mühendis,programcı ya da bu programları uzun kullanmayan arkadaşlar cevap vermesin. Teşekkür ederim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Air 2018 için 9600 TL fiyat bana kalırsa yazık olur. Kulaklık hediyesi hikaye onun fiyatını bir nebze de olsa eklemişlerdir. Hızlı SSD'li bir Windows PC kolay kolay hata vermez o fiyata çok güçlü bir laptop önerebilirim hatta bu kadar fiyata bile gerek yok.

yilmazalaca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Air 2018 için 9600 TL fiyat bana kalırsa yazık olur. Kulaklık hediyesi hikaye onun fiyatını bir nebze de olsa eklemişlerdir. Hızlı SSD'li bir Windows PC kolay kolay hata vermez o fiyata çok güçlü bir laptop önerebilirim hatta bu kadar fiyata bile gerek yok.
Hocam eski kullandığım bilgisayarımda 256 gb SSD kullanıyordum. i7 7700HQ ve GTX1050 Ti ekran kartı mevcuttu ancak soğudum ciddi anlamda yaklaşık 13 bin liraya kadar çıkabilirim PRO modeli içinde mi öyle düşünüyorsunuz?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Pro modeli ayrı tabi ama ben şuan ki kur değeri ve Apple'ın fiyat politikası yüzünden hiçbir Apple ürününün bırakın fiyatını hak etmesini, hak etmekten çok uzakta olduğunu düşünüyorum.

yilmazalaca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler:)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pro modeli ayrı tabi ama ben şuan ki kur değeri ve Apple'ın fiyat politikası yüzünden hiçbir Apple ürününün bırakın fiyatını hak etmesini, hak etmekten çok uzakta olduğunu düşünüyorum.
Hocam önerileriniz bekliyorum. Teşekkürler:)