Mac

Bu konuyu okuyanlar

hasanalicelen

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Ben kullanan biri olarak bir sıkıntısını görmedim hız ve performans olarak
Ama diyenlerin çoğu kullanmamış önyargılı olanlar eğer sonradan pişman olursan satarsın ve çok zarar etmezsin ben ikinci el almıştım 3100 tl ye aldım daha sonra 3450 tl ye satmıştım mesela

trianon

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Peki siz niye
Ben kullanan biri olarak bir sıkıntısını görmedim hız ve performans olarak
Ama diyenlerin çoğu kullanmamış önyargılı olanlar eğer sonradan pişman olursan satarsın ve çok zarar etmezsin ben ikinci el almıştım 3100 tl ye aldım daha sonra 3450 tl ye satmıştım mesela
sattınız

trianon

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Peki siz niye

sattınız
Bugün canlı yayında sorabilirim hakkı beye mac alama konusunda şimdi sizde mac air kullanıyorsanız iyice kafam karıştı ben bu yola macbook alma yla başladım heralde yine onu alcam geri bildirimleriniz için teşekkürler

hasanalicelen

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Kardeşim bana ekranı biraz küçük geldiği için ve biraz performans gerektiren işler yaptığım için sattım siz eğer çok performans gerektiren işler yapacaksanız Mac Pro, eğer günlük kullanım için kullanacaksanız MacBook, ikisinin ortası birşey arıyorsanız macbookair alın

trianon

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Kardeşim bana ekranı biraz küçük geldiği için ve biraz performans gerektiren işler yaptığım için sattım siz eğer çok performans gerektiren işler yapacaksanız Mac Pro, eğer günlük kullanım için kullanacaksanız MacBook, ikisinin ortası birşey arıyorsanız macbookair alın
teşekkürler mayıs haziran gib almayı düşünüyorum

Son mesajlar