Mac ve iPad'e Öğrenci İndirimi!

cavess

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Apple'ın geleneksel okula dönüş kampayası başladı. Ülkemizde de geçerli olan kampanya, öğrencilere eğitim amaçlı indirimli Mac ve iPad satın alma şansı sunuyor. Fiyatlar haberimizde.

Mac ve iPad'e Öğrenci İndirimi!

abidn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hâlâ dahili grafik birimi kullanan Apple ile GTX 870M'li notebook'un aynı fiyattan satılmasına alışamadım.

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Sokağa atacak paranız varsa hiç durmayın alın.

codding

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Sokağa atacak paranız varsa hiç durmayın alın.
Hocam neden öyle söylüyorsun? 2011 model 15 inc macbook pro aldım yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum. en ufak bir skıntı yok ve gayet stabil çalışıyor. Şarj desen halen 4 saat civarında gidiyor. Kardeşime Sony Vaio aldım 25. ayda bozuldu çöp oldu. Tmam belki biraz pahalı ama bir mac insanı 5 yıl götüyor. Yani yine diper bilgisayarlarla aynı fiyata geliyor.

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Kullanmadın daha önce belli ki..
Kullanmasam böyle kesin konuşur muyum sizce?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hocam neden öyle söylüyorsun? 2011 model 15 inc macbook pro aldım yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum. en ufak bir skıntı yok ve gayet stabil çalışıyor. Şarj desen halen 4 saat civarında gidiyor. Kardeşime Sony Vaio aldım 25. ayda bozuldu çöp oldu. Tmam belki biraz pahalı ama bir mac insanı 5 yıl götüyor. Yani yine diper bilgisayarlarla aynı fiyata geliyor.

bi mac insanı 5 yıl götürmez hocam.Zaten mac e doğru düzgün uygulama yok.Çıkanlarda bi zahmet optimize edilsin.Programlardan oyunlardan kendimizi soyutlarsak o zaman bana internet explorer 6 lı utorrent 1.0 lı winrar 1.0 lı xp li bilgisayarda yeter 5 sene.

codding

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Kullanmasam böyle kesin konuşur muyum sizce?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bi mac insanı 5 yıl götürmez hocam.Zaten mac e doğru düzgün uygulama yok.Çıkanlarda bi zahmet optimize edilsin.Programlardan oyunlardan kendimizi soyutlarsak o zaman bana internet explorer 6 lı utorrent 1.0 lı winrar 1.0 lı xp li bilgisayarda yeter 5 sene.

Ben mac oyun da oynuyorum gayet oyunları var pes avzgeçilmezim. Torrent kullanıyorsan bilirsin bir sürü mac oyunları var. Kaldı ki oyun oynamadığımız halde Sony bilgisaray 2.5 senede lenovo y530 ise 25 ay da çöp oldu. Ama 2011 haziran ayından beri mac kullanıyrum. gayette 5 yıl gidiyor.