Mac mi huawei mi matebook mu

Bornartmonster

Öğrenci
7 Aralık 2020
17
3
3
25
Macbook air 2020 İ3 alacaktım ama çevrem işlemcisinin kötü olduğunu en fazla 1-2 yıl götüreceğini söylediler bense mac in beni 5-6 yıl götüreceğine inanıyorum açıkcası mac yerine huawei matebook mu almalıyım? Eğitim ve dizi-film için alacağım.

wittroc

44
Emektar
Müdavim
Cezalı
15 Kasım 2020
6,338
36
11,136
3,258
20
Kusura bakmayın ama çevrenizdekiler cahilmiş. Mac en kötü 4 yıl götürür. Önümüzdeki hafta sizinle aynı şekilde MacBook Air 2020 alacağım. Kesinlikle MacBook Air alın.

Bornartmonster

Öğrenci
7 Aralık 2020
17
3
3
25
Kusura bakmayın ama çevrenizdekiler cahilmiş. Mac en kötü 4 yıl götürür. Önümüzdeki hafta sizinle aynı şekilde MacBook Air 2020 alacağım. Kesinlikle MacBook Air alın.
İphone kullanıyorum, mac i isteme sebebimde bu zaten. Bir dosya vs. Olduğunda hemen aktarım sağlamak için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İphone kullanıyorum, mac i isteme sebebimde bu zaten. Bir dosya vs. Olduğunda hemen aktarım sağlamak için.
Ayrıca app store olmasıda benim için daha kolay olur gibime geldi çünkü pc den hiç anlamam iphone ile benzer yönleri var diye tercih ediyorum

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Macbook air 2020 İ3 alacaktım ama çevrem işlemcisinin kötü olduğunu en fazla 1-2 yıl götüreceğini söylediler bense mac in beni 5-6 yıl götüreceğine inanıyorum açıkcası mac yerine huawei matebook mu almalıyım? Eğitim ve dizi-film için alacağım.
Macbook Air almanızı tavsiye ederim 1-2 yıldan fazla götürür.

darkstar

Müdavim
Müdavim
21 Ağustos 2016
1,640
1,482
358
Ne kadar götüreceği size bağlı siz ne kadar kullanırsanız o kadar götürür.
Ama aynı fiyat seviyesinde çok daha güçlü laptoplar var.
Göz ucu ile de olsa onlara da bir bakın derim, hertürlü oyunu da oynama imkanınız olur.

wittroc

44
Emektar
Müdavim
Cezalı
15 Kasım 2020
6,338
36
11,136
3,258
20
Evet, ekosistemden de daha iyi faydalanırsınız. Bilginiz olsun, Pozitif Teknoloji'de Macbook Air öğrenci indirimi dahilinde 7.500₺. İsterseniz faydalanabilirsiniz.

Bornartmonster

Öğrenci
7 Aralık 2020
17
3
3
25

Ayrıca app store olmasıda benim için daha kolay olur gibime geldi çünkü pc den hiç anlamam iphone ile benzer yönleri var diye tercih ediyorum
Huawei matebookta dosya vb. Şeylerin transferi kolaylıkla oluyor mu acaba?

Bornartmonster

Öğrenci
7 Aralık 2020
17
3
3
25
Evet, ekosistemden de daha iyi faydalanırsınız. Bilginiz olsun, Pozitif Teknoloji'de Macbook Air öğrenci indirimi dahilinde 7.500₺. İsterseniz faydalanabilirsiniz.
Oradan alacaktım zaten :) bugün sipariş edecektim ama söylenenlerden dolayı hevesim haçtı diyebilirim.

Macbook Air almanızı tavsiye ederim 1-2 yıldan fazla götürür.
Lise 3 öğrencisiyim, beni üni sona kadar götürmesini istiyorum açıkçası.

wittroc

44
Emektar
Müdavim
Cezalı
15 Kasım 2020
6,338
36
11,136
3,258
20
Oradan alacaktım zaten :) bugün sipariş edecektim ama söylenenlerden dolayı hevesim haçtı diyebilirim.
Hocam şöyle söyleyeyim, ben normalde gaming alacaktım ancak çok çabuk ölü piksel oluşması, IPS panel sebebiyle ışık sızması ve malzemenin kalitesizliği gibi sorunlar var. Evet, performans olarak daha iyi olurlar ama kalitesi ortada. Bu fiyata en kaliteli ürün Macbook. Bence şaşmayın, alın.

Bornartmonster

Öğrenci
7 Aralık 2020
17
3
3
25
Hocam şöyle söyleyeyim, ben normalde gaming alacaktım ancak çok çabuk ölü piksel oluşması, IPS panel sebebiyle ışık sızması ve malzemenin kalitesizliği gibi sorunlar var. Evet, performans olarak daha iyi olurlar ama kalitesi ortada. Bu fiyata en kaliteli ürün Macbook. Bence şaşmayın, alın.
Sonunda beni anlayan biri. Her ne kadar donanım olarak iyi olsalarda pc de bir çirkinlik söz konusu malzemesel olarak.