M52 mi yoksa A53 mü alayım?

Pulheria

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Yarın telefon alıcağım ve çok kararsız kaldım samsung a53 mü almamı önerirsiniz yoksa m52 almamı mı? Lütfen güzel tavsiyelerde bulununuz doğru seçimi yapmam çok önemli takıntılı bir kullanıcıyım biraz. Teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ikisinin de özellikleri aynı sanırsam a53 ün modelini daha çok beğeniyorum ama m52 daha iyi diyorlar işlemci bakımından snapdragon kullandığı için.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Yarın telefon alıcağım ve çok kararsız kaldım samsung a53 mü almamı önerirsiniz yoksa m52 almamı mı? Lütfen güzel tavsiyelerde bulununuz doğru seçimi yapmam çok önemli takıntılı bir kullanıcıyım biraz. Teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ikisinin de özellikleri aynı sanırsam a53 ün modelini daha çok beğeniyorum ama m52 daha iyi diyorlar işlemci bakımından snapdragon kullandığı için.
M52 almanı tavsiye ederim.Son dönemdeki Exynoslar 2100 dışında sorunlu.Exynos kumarı oynama derim.

Pulheria

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
M52 almanı tavsiye ederim.Son dönemdeki Exynoslar 2100 dışında sorunlu.Exynos kumarı oynama derim.
kesin mi hocam ona göre cidden çok kararsız kaldım ben takıntılı birisiyimdir bi ufak sorun kasma yapsın çıldırırım.

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
kesin mi hocam ona göre cidden çok kararsız kaldım ben takıntılı birisiyimdir bi ufak sorun kasma yapsın çıldırırım.
Merhaba.
Hayat size çok zor, en ufak takılmada-kasmada bile çıldırıyorsanız, Galaxy M52 ve Galaxy A53
ile çok işiniz var demektir.
Siz şu anda en tepe modelleri olan telefonları bile alsanız çıldırırsınız.
Bu dünyada size göre telefon bence daha üretilmedi, Allah sabır versin size.

hakkiay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
M52 daha hızlı işlemciye sahip. A53 ise 2 gb fazla rama sahip. Birinin farkını farklı bir özellikte kapatmışlar aslında

Pulheria

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhaba.
Hayat size çok zor, en ufak takılmada-kasmada bile çıldırıyorsanız, Galaxy M52 ve Galaxy A53
ile çok işiniz var demektir.
Siz şu anda en tepe modelleri olan telefonları bile alsanız çıldırırsınız.
Bu dünyada size göre telefon bence daha üretilmedi, Allah sabır versin size.
onu bunu boşver şimdi dostum yetinicez artık ayağımızın uzandığı kadar ikisinden birisini alıcağım ve kararsız kaldım.

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
onu bunu boşver şimdi dostum yetinicez artık ayağımızın uzandığı kadar ikisinden birisini alıcağım ve kararsız kaldım.
İşlemci olarak Samsung Galaxy M52 5G öneririm, ancak FM Radyo Optik Görüntü Sabitleyici gibi kriterler önemliyse o zaman Samsung Galaxy A53 5G, sizin kriteriniz nedir?

Pulheria

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
İşlemci olarak Samsung Galaxy M52 5G öneririm, ancak FM Radyo Optik Görüntü Sabitleyici gibi kriterler önemliyse o zaman Samsung Galaxy A53 5G, sizin kriteriniz nedir?
Açıkcası ben kameraya önem veren ayrıyeten de işlemciye önem veren birisiyim hız benim için daha ön planda.