M3U8 biçimindeki dosyaları birleştirip MP4'e çevirme

Bu konuyu okuyanlar

fixit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Elimde aşağıda paylaştığım şekilde M3U8 dosyası ve yanında içerik dosyası var. Ben bunları nasıl birleştirip MP4'e çeviririm. Vlc'yi denedim dosyayı açmıyor. Format factory programını denedim o da işe yaramadı. Sanırım M3U8 dosyaları birleşik şekilde değil de aşağıdaki gibi ayrı şekilde olduğu için programlar görmüyor. Ne yapabilirim?

ilki.JPG

600 MB boyutunda ve 281 dosyadan oluşan "temp. M3U8.contents" klasörü:

böylleee.JPG

"Temp. M3U8" dosyası:

böyleeeeee.JPG

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
Boyut 27kb yazıyor müzik yoktur ki onun içinde. Bunlar bence çalma listesi falan.

fixit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Boyut 27kb yazıyor müzik yoktur ki onun içinde. Bunlar bence çalma listesi falan.
Müzik değil video bu.İlk klasör videonun ''m3u8'' formatındaki dosyaları 600 MB boyutunda 281 dosyadan oluşuyor.Diğer 27 KB boyutunda olan o videonun player kısmı.Amacım hepsini birleştirip tek bir dosya haline getirip MP4 çevirmek.Şu halde hiç bir program bu şekilde işe yaramıyor.

akilli55

Asistan
Reaksiyon puanı
41
dosyayi indirdigin adresi yaz, bunlari birlestirmek sıkıntı. linki kontrol edeyim ona göre bir tavsiye yazalim sana.

fixit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
dosyayi indirdigin adresi yaz, bunlari birlestirmek sıkıntı. linki kontrol edeyim ona göre bir tavsiye yazalim sana.
Hocam ben bunu zamanında bir yerden indirmiştim ama tam hatırlayamıyorum.Eski harici diski bağlayınca önüme çıktı.Çok sevdiğim bir anime'nin bir bölümü.Tam olarak hatırlamıyorum ama bu şekilde indirmişti sanırım.Şimdi sorun şu video sağlam şekilde elimde ancak VLC veya başka player(MPC,WMP) ile denediğimde de tek tek dosyalar açılıyor.Fakat şöyle bir durum var hepsi videonun sıralı şekilde 10 saniyelik kısmına denk geliyor.Yani video toplamda 46 dakika ancak M3U8 formatında sırasıyla(0'dan 280'e kadar) 280 parçaya ayrılmış durumda.Benim bu 280 parçayı tek hale getirecek şekilde sıralı şekilde birleştirip MP4'e çevirmem lazım.Ancak denediğim programlar 280 parçalı klasörü görmüyor.Zaten geneli M3U8 formatını desteklemiyor.Destekleyenlerde bu 280 parçayı birleştirme olayını yapmıyor.

1qazse4

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Asagikaki basliga bisiler yazmisim. ffmpeg senin isinide rahatlikla gorur.